Skocz do zawartości

dzisiejsze wykopki


mp

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy okazji, to można by trochę poprawić to wstawianie fotek, bo wszyscy na początku mają z tym problem (kto czyta instrukcje?). Np. na początek zmienić dopuszczalny rozmiar do 640. Niby drobnostka, a załapie się część fotek z telefonów...

Pa,

jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacerowalem dzisiaj po parku a faktycznie pa starym wysypisku smieci / przedwojennym / i nagle dobiegl mnie znajomy pisk - stwierdzilem piszczala . Spotkalem 2 kolegow po piszczalce wlasnie ja testowali / wczorajszy zakup /
nie wspomne jaka bo zaraz zrobi sie burza ze zla albo dobra itp.
wracajac do sedna pogadalismy kilka minut i w tym czasie wyjeli 50 gr z 1923 r. spinke lub broszke ,
jakas obraczke lub podkladke / po oczyszczeniu bedzie wiadomo co / oraz czesc matrycy drukarskiej ok 5x15 cm.
Ja niestety tylko na spacerku .
Pozdrawiam spotkanych .
A zrobilem kilka zdj butelek wszystki z przed 2WW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra jak sie nie chca foty ladowac to sie pochwale pisemnnie ;P wiec tak :
- lornetka :carl zeiss Jena dienstaglas 6x30 itd (dalej numery fabryczne) wraz z fakladka ochronną na okulary
-ok 200 lusek do PPSz ;P
-nie wspomne o odlamkach :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, mam prawie identyczną lornetkę z tym, że pokrętło do ostrości jest umieszczone z rugiej strony przegubu (wewnątrz) SOLLUX BUSCH.
Jakies szerokość jest pasek? Bo ja dorobiłem sobie 10mm a na fotce wygląda mi na 8mm. Może masz jakaś fotkę paska?

Pozdrawiam

Mongo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej panie jack_61!
To my dzisiaj spotkalismy sie w lasku.
Powiem ze wykrywacz sprawdził się w 100%.
Pod koniec dnia wyszła jeszce fajna odznaka na czapke.
Dozobaczenia na wykopach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie