Skocz do zawartości

wykrywka dla młodego


andrzej80

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupi chinola i młody się zniechęci to wątpie by znalazł się jeleń co taki sprzęt odkupi,więc kasa stracona.

A coinmaster zawsze w rodzinie zostanie albo można odsprzedać z niewielką stratą:))

Mi przypadł do gustu,teraz bym go kupił jako pierwszy czy na pola ale już hs i proxa wystarczą:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
wiem , że piszesz tylko o wybranych modelach . Dodam jednak że ja swoją córkę tez wyposażam w wykrywacz . W moim przypadku jednak to jest Tesoro Cibola- lekki , skracanie wykrywacza polega po prostu na tym , że środkową rurkę zdejmuję i jest na wymiar dziecka . pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Swego czasu maiłem podobny dylemat, bo syn również koniecznie chciał szukać swoich skarbów". Trochę obawiałem się dać mu do rąk ace 250 i to nie tylko ze względu na wagę.Wreszcie kpiłem mu w wykrywaczmetali.net Garrett ace 150 z osłoną lcd. Teraz mam ciszę i spokój, a wykrywka sprawdza się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wybór padł na F22. Wykrywacz ma sporą regulację długości jednak okazała się niewystarczająca, jeżeli chodzi o dziecko. Podłokietnik jest zbyt daleko. Wywiercenie otworu i przesunięcie do przodu załatwiło sprawę. Regulacja długości stelaża jest spora 9 stopni, co 3 cm. Nie da się skrócić na ostatni otwór, aby to zrobić trzeba skrócić dolną żerdź o jakieś 1,5 cm. Pominąłem środkową żerdź, ale teraz jest trochę za krótki. Trzeba powrócić do środkowej żerdzi i ewentualnego skrócenia dolnej. Mimo że wykrywacz jest lekki po 2 godzinach zaczęła marudzić, że jest ciężki. Chociaż nie tyle wykrywacz, co saperka fiskarsa. Muszę poszukać jakiejś mniejszej a przede wszystkim lżejszej saperki. I tu może coś polecicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie skracał sztycy ponieważ dzieci szybko rosną i za chwile może okazać się ze jest za któtka. A co do saperki to są a ogrodniczym lekkie saperki jednoczęściowe z drewnianym trzonkiem i zamkniętą rączką za ok 25 zł, 85 cm. i 65 cm. Dwa lata temu taką kupiłem i do tej pory używam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie