Skocz do zawartości

Czy to zepsuty talar ?


gumis1984

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie zdobywanie wiedzy nie boli i nic nie stoi na przeszkodzie żeby każdy inny" zapoznał się z regulaminem i do niego się stosował... czy to takie trudne nauczyć się czytać ze zrozumieniem?? proponuję kłódkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jako typowy oportunista i forumowy burako-gnębiciel - proponuje dalsze kasztanienie w temacie...

jak juz wcześniej (kiedyś) pisałem, jestem na ANTY do wycen, a szczególnie futro mi się jeży (nie wiem w którym miejscu) jak owi" na Forum te tematy poruszają, gdzie ID jest bardziej na dalszym planie a momona na pierwszym...
a jak komuś się nie podoba - powiem Pani...

czyli... pińćset fefnaście i będzie oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przpraszam bardzo za poruszenie tematu i przyznaję się nie doczytałem regulaminu dlatego już w żadnym wypadku nie będę prosił o wycenę. Jeszcze raz kolegów przepraszam i kto uwierzy a kto nie jego sprawa bardziej zależało mi na identyfikacji a jeszcze bardziej gdybym znalazł właściciela. Tak więc proszę o zamknięcie tematu aby nie potrzebnie nie drażnić się nawzajem Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przepraszam za kpiny z mojej strony, ale w ostatnim czasie zmorą tego Forum właśnie stają się wyceny"...
wszystko zależy od sposobu podejścia do tematu, ale mnie to irytuje (i chyba nie tylko mnie) - byłem, jestem i będę przeciwny takim tematom na Forum.

np.
http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=711784#1591428
może jeszcze cos w temacie się znajdzie
http://www.odkrywca.pl/search/index.php?sq=wyceny&ws=txt&id_forum=all
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba była nieumyślna jest to moje pierwsze takie znalezisko a chodzę od kwietnia sporadycznie ponieważ nie pozwala praca i moje wypady trwają przeważnie 1,5godziny dziennie dlatego dla kolejnych wymówek wyjścia mam teraz pretekst że można znaleźć coś naprawde fajnego Pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość oraz mam nadzieję do pochwalenia się kolejnymi fajnymi znaleziskami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie