Skocz do zawartości

Fotografie Fallschirmjäger


Monsun

Rekomendowane odpowiedzi

Te fotki na waszej stronie (obergefrajterze Wolfie) faktycznie b. fajne.

Przy okazji - pocztówka z Bośni >>>
(pierwszy z lewej to Müller, obok Müller, następny Müller, dziewięciu kolejnych: Müller) (ten pierwszy z prawej - też Müller)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 563
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
no bo to jest celta ... może gość ma pod celta bluzę (musiałby mieć podwinete rękawy)i o nią chodzi??

no chyba, że chodzi o inna osobe, może tego na lewo??
bo ten na prawo raczej odpada ;-)

(+)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panzergrenadier,
schukam wszelkich informacji o 2.Fallsch.Panz. und Ausb. Div. Hermann Göring". Jest to temat, który bardzo mnie pasjonuje, natomiast mam problem z namierzeniem pozycji książkowaych bądź też linków, dotyczących wyżej wymienionej dywizji. Za każdą informację z góry serdecznie dziękuję.

Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje: jest na Allegro ksiązka traktująca na ten temat. Mam taką, jest trochę ciekawych fotek na kredzie".
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23957349
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje: jest na Allegro ksiązka traktująca na ten temat. Mam taką, jest trochę ciekawych fotek na kredzie".
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23957349
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, suche. Niestety błędy czasami się zdażają, tymbardziej jeśli codziennie tłumaczy się kilka stronić A4 z niemieckiego na polski i odwrotnie. Coś złego w tym? Chyba się nudzisz kolego.

Ponawiam jeszcze raz moją prośbę. Szukam informacji dotyczących 2 Fallsch.Panz. und Ausb.Div. Hermann Göring". Za wszystkie informacje serdecznie dziękuję. Interesują mnie przede wszystkim obszerne opisy książkowe oraz linki.

Pozdrawiam
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie