Skocz do zawartości

Przyszli rabować wykopaliska


piokal29

Rekomendowane odpowiedzi

Byles tam kiedys?Wiesz gdzie jest to stanowisko archeologiczne?Wiesz gdzie dokonano rzekomego przestepstwa?Wiesz jakie mamy prawo w tym kraju?

Proponuje skupic sie na faktach a nie na biciu piany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Odpowiem:)
1.Byłeś tam kiedyś?
-nie nie byłem,TAM, nigdy, ale bywałem w wielu miejscach od Warszawy na wschód i południe.,,Zwiedzałem,, północ Polski od Szczecina po Suwałki.
2.Wiesz gdzie jest to stanowisko archeologiczne?
-wiem i mam wiedzę że w tamtych okolicach jest ich więcej.
3.Wiesz gdzie dokonano rzekomego przestępstwa?
-na pewno na terenie objętym nadzorem archeologicznym.
3.Wiesz jakie mamy prawo w tym kraju?
Wiem ale Ty i Twoi kolesie chyba nie.

Mam prawo wyrażać Fakty:
Facet szukał na polu drobnej militarki,w miejscu oddalonym od stanowiska archeo o dobre 0.5 km.
- R.P.prawo razi o 500 m od archeo,?
Twoi kolesie dają dupy na archeo a Ty mi mówisz nie bij piany?
1/2 roku w zawiasach a Ty nam wciskasz że nic się nie stało?
To według Ciebie jakie są fakty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest prosta w ocenie, gdy korzysta się tylko z informacji medialnych.
Większość z nas nie ma szczegółowej wiedzy o zasięgu stanowisk archeologicznych, więc łatwo na takie wleźć. Jednak większość z nas (mam taką nadzieję) szybko orientuje się, że na takie weszło i wie co dalej robić. Niestety zdarza się, że tacy kolesie śledzą działania archeologów i gdy tylko ci odejdą - włażą z premedytacją na takie stanowisko i je dokładnie czyszczą.
Odpowiedzi na to, w jaki sposób znalazła się na stanowisku ta trójka mogą udzielić tylko sami uczestnicy zdarzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas nie ma szczegółowej wiedzy o zasięgu stanowisk archeologicznych, więc łatwo na takie wleźć. Jednak większość z nas (mam taką nadzieję) szybko orientuje się, że na takie weszło i wie co dalej robić" - pisząc as" masz na myśli również gimbusa z wykrywką kupioną 3 dni temu? Bo taki to wątpię, żeby kumał cokolwiek w temacie stanowisk archeologicznych, a pewnie nawet z premedytacją by na takie wlazł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są także, ale palcami nie będę wskazywał, starzy a tępi jak Lato z radiem"...
Jak słusznie Bjar zauważył....

Tyle, że najłatwiej pyskować i szukać winnych, że prawo, że nie wiedzieli, że zupa była za słona...

Ciekawe, kto np różnej maści rozrywki po polach, lasach rozrzuca czy też na O. do ID wstawia...

Bjara, akurat, o takie cuda nie podejrzewam... Nie wiem, jak tam Jego mętny wspólnik od alusów i ciołgów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie