Skocz do zawartości

Wasze pancerne zdobycze vol2


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Zgadza się .Ale to było napisane - u mnie UE a Rafi podał że to Renault, czyli Renault UE. Tu odnaleziona ale wygięta część przekładni korbowo-łańcuchowej z Reno UE . przekładnia służy do wywrotki jaką reno posiada z tyłu za kierowcą i mechanikiem .Kiper obsługiwał kierowca i był z lewej strony przykręcony wewnątrz kabiny kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Renault jakiś pancerny specjalnie nie był ale do wątku pasuje. Więc zamiast nosem kręcić to niech Szanowny kolega coś własnego wrzuci ;). Nie każdy ma Königstigera w stodole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku Dąbrowski masz rację Francja i Anglia nie passe. Paleta klepek z III i IV to do jakiegoś unikatowego prototypowego egzemplarza ??, toż to hicior co się zowie, czekam na zdjęcia reszty panzera którego jak mniemam masz na 20 innych paletach, ale aby nam smak zrobić zacząłeś od najsłabszej paletki ;o-). Pokaż części z pojazdów których nie zachował się ani jeden egzemplarz http://odkrywca.pl/moj-pierwszy-czolg-lub-to-co-z-niego-pozostalo,694157.html#694157 . Niestety tam wklejam tylko części rozpoznane a niestety moja skromna wiedza zdołała rozpoznać zaledwie 6-7% tego co wykopałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, stoi napisane ze zdobyli dobrych 'kilka' sztuk stg44...:) po armii syryjskiej, dodaja tez ze albo po wojnie alianci 'geszeft' zrobili alba z DDR.... :D pisza tez ze DDR mial na stanie stg44 do lat 80tych....
w sumie nie bardzo wiadomo skad ta haubica czy po syryjczykach szy moze eksponat muzealny. Napisali ze syryjska armia miala (ma?) na stanie te haubica i PAK75... wszystko, jak pisza z sortymentu wehrmachtu....

Panzerny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie