Skocz do zawartości

Nasze Odkrycia Czechy 2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam kolego wojtas2 z zadowoleniem oglądam wszystkie twoje posty i filmiki od początku,pewnie jak większość ferajny na tym forum.Ale faktycznie trochę przesadziłeś z tymi wypikaniami.Zawsze to co pisałeś odnosiło się z szaczunkiem do znajdek,jak i kolegów z tego forum.Wspomnę o zaproszeniach np.na woodstok.To czy tym handlujesz jest twoją sprawą (nawet tacy wielcy jak huk100 w dość nowym poście wspomina o wirtualnym puszczeniu klamerki przyznaje nie wiem czy sprzedał czy podarował ) i nie powinno to nikogo ineresować.
Do huk100 jeśli się mylę to przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nikt nie zabrania handlu. Ja dzięki handlarzom allegrowym powiększam kolekcję tego, co lubię i jestem zadowolony. Chodzi oczywiście o to, że identyfikujesz takiemu typowi coś tam, a on to coś myk na allegro i ani me, ani be.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Panowe śmietnik się tu robi Wojtka sprawa co rob i.


Czasu i kasy oraz wiedzy na wykopy też potrzeba a samo się nie znajdzie i nie wykopie. Lepiej niech ktoś się tym nacieszy niż ma zgnić w ziemi. A tak coś z tego ma bo Państwo mu nie da nic.

Poza tym zauważcie, że nie raz zabiera ochotników na miejscowy i zawsze ktoś jeszcze jest zadowolony jak sam nie znajdzie to chodziarz popatrzy co można wydobyć i czegoś się nauczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie