Skocz do zawartości

Moja i wasza I wojna światowa vol. IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Witam po raz kolejny i zapraszam do zabawy mam nadzieje że manylowa nie będzie nic miał przeciwko :)Otóż jak wiecie parę lat temu klamry chwyciły mnie w szpony przez ten czas wielu z was pisało do mnie o przekazanie w ich ręce jakiejś ie potrzebnej" klamry wielu z was je otrzymało rozdałem tak kilkadziesiąt sztuk ,tak kilkadziesiąt ! Mam nadzieje że były one zalążkami kolekcji nie koniecznie klamerkowych" .O klamry jest coraz trudniej nie wierzcie że teraz za jednym razem wyjmuje ktoś 5 , 6 klamer .Więc teraz postanowiłem powiększyć jeszcze bardziej grono nowych odkrywców nie musicie brykać z wykrywaczem wystarczy zwiedzać i podziwiać Biesy , i dlatego w Biesach rozwieszę na paru drzewach klamry M88 :):). Na razie dałem jedną mam prośbę gdyby trafił ją ktoś kto ma taką w kolekcji niech zrobi fotkę i zamieści ją na forum ale niech klamrę zostawi początkującemu .Klamra znajduje się w promieniu 6 km od Cisnej 5 m od asfaltowej drogi.Życzę udanych łowów w Biesach -pozdro huk 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie