Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

manylowa

Moja i wasza I wojna światowa vol. IV

Recommended Posts

Tja. Jak widać dopuszczona do sprzedaży w W-wskiej, Siedleckiej i części Piotrkowskiej guberni.

Nikt cię nie chciał wziąc na wykopki powiadasz? Może dlatego, że wyciągasz miejscówki, kopiesz za plecami kolegów" i niszczysz chłopom zasiewy chodząc po zasianym?

Por. W.

Fiu,fiu-następny zazdrośnik roznosi ploty?(to nie do Ciebie Por.Wojas). Znam takich kilku.Wiedzą że znam wszystkich właścicieli pól w okolicy i że z każdym potrafię się dogadać.Żal zadek ściska bo czasami jestem jedyną osobą której pozwalają po swoim polu chodzić z wykrywką.Poza tym moje miejsce zamieszkania to jedna wielkamiejscówka". Wychodzę z domu i po 5-10minutach jestem na miejscu.Nie muszę kopać za niczyimi plecami.Do kol.Sobow99-moetki pochodzą z rozbitej carskiej kasy pułkowej.

Proponuję niektórym prywatne animozje załatwiać sobie na priv, telefon lub w cztery oczy (a o kogo chodzi - zainteresowani wiedzą)

żadnych pyskówek i przepychanek słowno-muzycznych na Forum tolerować nie będę.

No to snajper dałeś odpór wszelkim przepychankom w tym wątku w najlepszy możliwy sposób. Chłopie, skąd Ty bierzesz takie miejscówki. Toż to taka manierka to bije z pół metra... Nikogo tam nigdy z wykrywką nie było??? Gratulacje, rzeczywiście piękny widok

A no Snajper standardowo - co wypad ze 2 klamry, manierki, bagnety... klasyk chciałoby się rzec :)

świetne fanty i oczywiście piękny krajobraz - choć na sam widok tych górek dostaje zadyszki ;)

Sama możliwość przemierzania tak wspaniałch terenów, byłaby dla mnie wspaniałm przeżyciem, a jakby jeszcze dołożyć do tego tak zacne znaleziska... Ale dla Ciebie to codzienność. : )

• Create New...

Important Information