Skocz do zawartości

Kolekcje - broń palna II


MarcinP

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 286
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Z tym było bardzo, bardzo różnie. Na przykład komora zamkowa Mauser'a 1871 była wyłącznie polerowana ( a lustro" ). Lufę burnirowano na piękny, wiśniowy odcień. Śruby główne czernione były jakąś techniką termiczną. Nie było więc jednego sposobu wykończenia dla wszystkich części. Na dodatek każda wytwórnia miała własne, sprawdzone techniki. Standaryzacja produkcji w owym okresie znajdowała się na bardzo wczesnym etapie dynamicznego rozwoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam taki nabytek z dzisiaj....

Swoją drogą w Czterech Pancernych" nigdy nie pokazali jak to się cholerstwo ciężko ładuje.
Jakbym wiedział to bym nie kupił:)
Rozrzut na 15 cm z 25 m też niezbyt potwierdza rejestrację jako Pistolet Sportowy":)
Ale zabawa fajna
M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ptaku51 - wróciłem na forum i do dawnego aktywnego życia. Zanim się spotkamy w realu, (hehe, kiedyś się musi udać), pod wieczór wrzucę tu kilka nowych nabytków - dużo się dozbierało od czasu ostatniego tutaj posta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ptaku, ajmsorrry...

Ale własną strzelnicę buduje się najprawdopodobniej raz w życiu, i powiem Wam, że zabiera to ieco" czasu. OK, pozbierałem się, a oto moje nowe nabytki, które już w zasadzie od jutra zaczynają służbę na strzelnicy.

Tantal. Nowiutki, nie strzelany (tzn obecnie już strzelany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie