Skocz do zawartości

Moje skarby z plaż i wody


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Sezon niby zacząłem w kwietniu, kilka dni na pomorzu, ale stopień wyzbierania i z plaż i z wody spowodował, że zwątpiłem. W 3 dni znalazłem dosłownie kilkanaście grosików, jakieś spinki i 2 PRL'ki, 89' oraz 62' (oba z jeziora).
Także chyba wszyscy wszędzie mają mnóstwo wykrywaczy, niby to dobrze, ale odniosłem wrażenie, jakby było ciasno. Lokalni mówili, że co kilka dni ktoś chodzi i próbuje ( nawet wiosną! w wodzie - a myślałem, że tylko ja lubię lodowatą wodę )...

A teraz za bardzo czasu nie było. A jak już czas się znalazł to scoop się wygiął, a myślałem, że jak kupię to będzie solidniejszy niż jakbym sam robił...

Pozdrowienia i powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chyba lepiej zrobić samemu sand scoopa i to dobrze wzmocnionego w tym masz za cienką blachę bo się wygina a to spawanie to lipa. Jak kopiesz w jeziorze to nie zawsze jest sam piach czasem glina i inne przeszkody musi być bardzo wytrzymały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem Wam, że historie typu 30 zł w godzinę odejdą między bajki na stałe o ile w ogóle kiedyś wyłoniły się z bajek. Chyba, że z wody, z kąpieliska.

Efekty typu: średnio 9-10 zł/h jak u niektórych są dla mnie nieosiągalne , ale za to nocny spacer bezcenny.

Tutaj 19 monet, razem 4,20 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci kolego powiem z własnego doświadczenia , że moje wypady wczasowe 3-4 godz do śniadania to było 35 - 70 złotych . dzieci były zadowolone z waty cukrowej karuzeli itd. z tej wyzbieranej kaski na plaży . pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie to i mi się tak udało, ale jakbym miał podsumować jak to wygląda ogólnie w długim terminie to u mnie średnia schodzi do 3-5 zł/h.

Któryś z kolegów podsumował 100h godzin swojego chodzenia za 2011 lub 12' już nie pamiętam i wyszła średnia niecałe 10.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które chcą prowadzić tego typu działalność na plaży, zwracają się do nas, otrzymują stosowne zezwolenia, w których określone są warunki, np. że może się to odbywać do godz. 9:00 rano i od godz. 18:00 wieczorem (w sezonie) - informuje Ewa Wieczorek, rzecznik Urzędu Morskiego w Szczecinie.- W tym roku wydaliśmy już kilkanaście takich zezwoleń."

Jednak nie każda plaża jest administrowana. A ta kwestia pozwoleń jest nam na rękę - nie pójdzie opinia, że chodzimy po ludziach w dzień, a i człowiek ma większy spokój - bo to się nie da chodzić jak zagadują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którym tym placuszką faktycznie mogli mnie zbić hahahah tylko ze ledwo te swaje gareciki dzwigali w tych chudych łapkach , a ty co cezar kolejny pies który mysli ze jest bogiem bo mu mamusia prace w policji załatwiła bo mu kanapki kadli w szkole ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie