Skocz do zawartości

Moje skarby z plaż i wody


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Niestety ani z wody ani z plaży, ale może już niedługo.
Strasznie zimno, to i fantów mało.
Plomba: RACIĄŻ(?), WAR DYR R.P.
Druga plomba: Lublin, DYR ADI , P.K.P.
1 kopiejka 1897, 10 groszy 1967,
Oczywiście kandydat na meteoryt i łyżeczka, niestety współczesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny dzień, 1,5h , tylko znowu nie dotarłem na plażę.
5 gr 1924, 10 gr 1992, 1/2 kopiejki 1898, 1 pfennig, jedna zdarta do cna 25mm,guzik carski 2 głowy orła z literami 'Ko', belgijski guzik internationale des wagons lit 6 z nieczytelnym rewersem, spinka od szelek lub krawata,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eksplorator dzięki : ) zapomniałem, że w paint'cie można pisać, bo wieki go nie używałem inaczej niż metoda copiego-paste'a. Te ostatnie zdjęcia to właśnie nowym programem, PhotoFiltre 7, ale nie miałem czasu go ogarnąć.
Przynajmniej mam nowy tytuł mastera :D
No i dzisiaj dotarłem na plażę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Łyżka i to zardzewiałe 2kg coś ( pod wiosło? ) z plaży, na której nic nie było. Smutna plaża, ale za to widoki ładne.
Cisza i spokój.

Gołębie obrączki i 5 groszy Cu z 1949 z pięknego ,zarośniętego lasku ze starą ścieżką. Niestety z lasu, mimo nielicznych zabudowaniach w około zrobiono śmietnik.
Las chyba został doszczętnie przechodzony, ponieważ poza miejscami na ścieżce i dołkami z odpadami, nie było żadnych sygnałów.

Tak sobie myślę, że dla takich lasków można by organizować akcję 'sprzątanie świata z wykrywaczem'. Kilkadziesiąt osób w kilka godzin zabrało by wszystkie śmieci, na niektórych pewnie jeszcze można zarobić, a poza tym może trafiłoby się coś fajnego dla historyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie