Skocz do zawartości
  • 0

proporczyk


Tominew

Pytanie

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak napiszesz ,że to wyciągnąłeś tej wiosny to ja skaczę z 10 piętra !!! Czy ty nie chodzisz do roboty tylko latasz po całych dniach po lesie ? Ja miałem znaleźć ten proporczyk !!! I nie pytaj mnie czy to z 1 pułku ,bo przyjadę i Ci zrobię krzywdę ! Masz wrócić na miejscówkę zakopać to ... ja przyjadę i sobie wykopię ... i wtedy nie wyskoczę z 10 piętra , a Ty będziez miał czyste sumienie kradzieju skarbów narodowych ! :) Oj ładne to ładne . Masz nosa do miejscówek jak Jurek Waszkiewicz. Gratulacje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście się nie znamy ale pośrednio tak :) Chociaż mam już sklerozę i możliwe ,że do Ciebie nawet dzwoniłem jak znalazleś kiedyś takie biało-czerwone opaski . Na 100 % mój przyjaciel Marek Cię napastował w tym temacie bo dałem mu namiar do Ciebie i coś mi o tym opowiadał :)...( dobra firma jesteś - pełen szacun jak mój synek mówi :) ) Jeżli chodzi o proporczyk to może i był przyznawany ? . Służysz w 1 pułku to go masz .Jesteś oficerem to masz znaczek na guziku od razu .Poczekajmy na fachowców od kawalerii co powiedzą. Chociaż to nie virtuti ani krzyż walecznych , ale znalezisko jest dobre .Dużo tego nie było i ciekaw jestem ile i gdzie takich pułkówek jest jeszcze do zobaczenia ? Pułk to mało ludzi i mało odznak i innych znaczków też... Poletko... chmmm ! Ja kiedyś kupię traktor i Cię rozjadę na tym poletku jak mi będziesz moje fanty podbierał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie