Jump to content

Cibola


Romo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Jeszcze jedno pytanko dla znawców Ciboli. Czytałem instrukcję i teraz sam nie wiem czy po puszczeniu pinpointa przy ustawieniu tonu wiodącego powinien być on nadal słyszalny ? Kumpel mnie trochę zwiódł swoim Leonem. Dzięki za odpowiedzi.
Link to comment
Share on other sites

ja tylko pytam czy po ustawieniu tonu wiodącego i puszczeniu pinpointa powinienem ten ton nadal lekko słyszeć ? tak jak napisałem kolega ma Leona i ton ten jest słyszalny po ustawieniu - sorki jak to pytanie wydaje się głupie, pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Siema Romo.
ja nie słyszę tonu wiodącego po puszczeniu PP.
Jak będziesz chciał chodzić na ustawieniach Threshold powyżej 3/4 ustawień potencjometru (niektórzy czytałem że na maxa ustawiają celem zwiększenia zasięgów) to będziesz musiał zrezygnować z PP. Ja od nowości wcale nie używam PP bo cibola jest precyzyjna.
Pozdro
Link to comment
Share on other sites

Cześć Witam :-) Dziękuję kolego za odpowiedź podniosłeś mnie na duchu bo myślałem już że coś jest nie tak :-)(wiadomo pierwsze włączenia - pierwsze strachy :-))a pinponta też nie mam zamiaru używać - również zauważyłem tą precyzję :-) Dzięki jeszcze raz. Pozdrowionka.
Link to comment
Share on other sites

W Cibola/Vaquero mechanizm namierzania uruchamiany czerwonym guzikiem, jest zrąbany fabrycznie i producent konsekwentnie utrzymuje ten stan. Pewnie dlatego, że sprzęt z tym guzikiem dostojniej wygląda. No i jak tu wypuścić wykrywacz bez PP skoro wszystkie go mają? Ktoś mógłby zadać kłopotliwe pytanie, czemu to badziewie tyle kosztuje. A tak, wszyscy się przyzwyczaili, do tego mają gratisową superfunkcję (superstrojenie"), i jest git! :)))

Tak na prawdę, tego guzika, przy tym układzie elektronicznym, nie powinno wcale być na panelu, bo nie działa. Wszyscy podkręcają threshold, bo bez tego Cibola/Vaquero jest najzwyczajniej w świecie podprzeciętny. Jak napisał przedmówca, po podkręceniu mechanizm PP przestaje działać. Jego nieostrożne uruchomienie grozi też utratą słuchu, w przypadku użycia słuchawek.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information