Skocz do zawartości

Międzyrzecz (lubuskie) - ktoś kopie?


ktos451

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem już wszystko wiadomo :)
.......................................
Witam Was,

Tymrazem już na 100% bez falstartów startujuemy 5 pażdziernika o godz 9
Tak jak uprzednio pisałem serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej szczytnej i potrzebnej akcji budowy parkingu przy wiadukcie.
Jeśli chcecie też waszych znajomych wziąć ze sobą to super- prosze tylko dajcie mi wcześniej znać żebym wiedział ile bedzie dokąłdnie osób to poinformuje p. Zbyszka Jagode z Nadleśnictwa żeby ząłatwił odp ilość narzędzi tak żeby już ze sobą nieczego nie wozić.
Plan jest prosty przyjeżdżamy i od rana działamy- sczególowy plan prac będzie ustalony na miesjcu z p. Zbyszkiem ale wstepnie to co chcemy zrobić to:
- oczyszczanie obszaru z zakrzewień (obszar powyżej 1000m2)
- przygotowanie rzerdzi
- kopanie dołków pod rzedzie
- instalacja rzerdzi

Jeśli się nie uda wszystkich zakładanych prac zrealizować w 1 dzień, bedziemy kończyć również w niedziele tak max do 15-16
Ale licze że na spokojnie jeśl dopisze frekfencja i pogoda to zdoałmy rzealizować I etab budowy parkingu w 1 dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tym razem już wszystko wiadomo :)
.......................................
Witam Was,

Tymrazem już na 100% bez falstartów startujuemy 5 pażdziernika o godz 9
Tak jak uprzednio pisałem serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tej szczytnej i potrzebnej akcji budowy parkingu przy wiadukcie.
Jeśli chcecie też waszych znajomych wziąć ze sobą to super- prosze tylko dajcie mi wcześniej znać żebym wiedział ile bedzie dokąłdnie osób to poinformuje p. Zbyszka Jagode z Nadleśnictwa żeby ząłatwił odp ilość narzędzi tak żeby już ze sobą nieczego nie wozić.
Plan jest prosty przyjeżdżamy i od rana działamy- sczególowy plan prac będzie ustalony na miesjcu z p. Zbyszkiem ale wstepnie to co chcemy zrobić to:
- oczyszczanie obszaru z zakrzewień (obszar powyżej 1000m2)
- przygotowanie rzerdzi
- kopanie dołków pod rzedzie
- instalacja rzerdzi

Jeśli się nie uda wszystkich zakładanych prac zrealizować w 1 dzień, bedziemy kończyć również w niedziele tak max do 15-16
Ale licze że na spokojnie jeśl dopisze frekfencja i pogoda to zdoałmy rzealizować I etab budowy parkingu w 1 dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Chyba raczej drobnica plus broń biała:) Inna militarka mnie nie interesuje. Preferuje drogi, dukty i miejsca, które mi się wydadzą warte sprawdzenia (zauważone w terenie;)). Jak tylko sprzęt wróci z serwisu to muszę gdzieś uderzyć.
Myślę też, że fajnie by było wymieniać doświadczenia gdzie się chodziło bo później ktoś traci czas chodząc po terenie sprawdzonym przez kogoś innego ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba się nie dogadamy - bo ja jestem raczej na wojenkę nastawiony ;)

A co do drobnicy - to pól Ci u nas dostatek (zaopatrz się w kilka połówek i heja na wieś z rolnikami gadać):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to właśnie ludzie powinni chodzić w takich kombinacjach, że jeden poluje na monetki a drugi na militarkę i się wymieniają ;) Mnie np.nie interesują nieśmiertelniki, klamry ze swastyką, łuski, magazynki, broń, etc. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Witam Wszystkich forumowiczów szukam kogoś z Międzyrzecza kto kopie. Jestem bardzo początkujący w tych sprawach i chciałbym dostać jakieś wskazówki odnośnie tego hobby. Fajnie byłoby się gdzieś wybrać, a przy okazji poznać tereny. W razie co pisać na maila(soyek6@tlen.pl).


Pozdrawaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie