Skocz do zawartości

Zagadka cz. 16


gumbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam. Aby nie blokować odpowiem - XnI -01 konstrukcji Alberta Fono. Miałem cichą nadzieję, że ktoś znajdzie więcej informacji na jego temat bo mnie się udało znaleźć tylko zagadkowe zdjęcie, info o konstruktorze oraz zapisane ze znakiem zapytania osiągi. Co do odpowiedzi, że Meteor - tak samo odpowiedziałem na innym forum.

Niech zada pierwszy chętny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem zadając - niczego nie jestem pewien (sam strzelałem gdzie indziej w Meteora). A może w ramach rozwiania wątpliwości ktoś sprawdzi przez googla czy to zdjęcie wyjdzie gdzie indziej? Może to coś wyjaśni lub przyjmijmy odpowiedź kolegi Husky 1 i niech zadaje. Czekam na decyzję grona profesorskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci materialow jest on tak nazywany,moze z braku zdjec samolotu o rejestracji A-141 czyli Hopfner HA11/33 uzywanego przez DrOetker ,roznica wzgledem PH-1B nie byla duza (dwuster ,wzmocnienia konstrukcji),ale nazywac go HA11/33 to tak jak nazywac Lima 5 ,Migiem 17:).Moze ktos odpowie i cos zada :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie