Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gumbi

Zagadka cz. 15

Recommended Posts

Przepraszam ale Opera nie odświeża automatycznie i nie zwróciłem uwagi, że Coe już zadał więc dla porządku odpowiem: pokładowy Vought V-85G z krązownika Koln

Landszaft podał prawidłowo kraj (PRC lub ChRLD jak kto woli) tylko model się nie zgadza (nawet cyferka dobra, tylko te literki nie takie)

Landszaft nie chce znowu powiedziec-wiec wykorzystam szanse:).Jest to jeden z 319 wyprodukowanych Harbin H-5.

Tak po prawdzie odpowiedźś jest prawie dobra, ale coby nie przedłużać dokładniej Harbin HD5.
Zadaj coś.

OK, chociaz u siebie nie wiedziec czemu tą samą fotke mam pod LZ4 i LZ5, sam zastanawialem sie ktory to :-)

W ramach sprostowania - nie podałem pełnej nazwy. Podejrzewam, że może jest to Avia S-199.

Zakładając, że zgadłem daję następnego, żeby nie było przestojów (znikam na weekend )Jeśli nie zgadłem to sorry .

Caproni Ca 20 z 1914 roku-jeden zbudowany-dzis znajduje sie w Museum of Flight .

Bingo. Warto dodać że samolot skonstruowany od początku jako maszyna do zwalczania innych aparatów czyli myśliwska.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information