Skocz do zawartości

Seria zeszytów z DVD Osprey Publishing za 6.99 pln w Carrefour!


Maufrais

Rekomendowane odpowiedzi

We wrocławskim Auchan leżą już od dobrych paru tygodni... Może i cena atrakcyjna, ale jak sobie pomnożyłem N egzemplarzy przez cenę jednostkową, to wyszło że lepiej coś wartościowego kupić :-)

Inaczej oli" ta dycha wydawana raz na jakiś czas, niż dwie stówy jednorazowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej "boli ta dycha wydawana raz na jakiś czas, niż dwie stówy jednorazowo..."

Bez dwóch zdań. Jednak stwierdziłem, że buty mam jeszcze w całkiem dobrym stanie" i szybką męską decyzją budżet przeniosłem na wspomnianą lekturę:)

Tylko małżowina" coś tam pod nosem mruczała... ale co ja będę truł, macie to wiecie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś o butach wspominałem :-) Choć koleżanka małżonka to by się chyba ucieszyła, gdybym inne niż kolejne Merrele kupił....

Pisząc coś wartościowego" miałem na myśli książki, płyty, jakieś alternatywne miłe dla oka ( choć zabójcze dla portfela )przedmioty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w Polska Blitzkrieg są po prostu nic nie warte. Stare wyświechtane bajeczki. Ani tam o Bzurze, kawaleria na czołgi, armia marnej jakości itp. O zdradzie Aliantów" też raczej mało. Inne filmy wydają się lepsze, szczególnie z cyklu Battlefield detectives.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie