Skocz do zawartości

Spotkanie w Towarzystwie Przyjaciól Sopotu


oksio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Drodzy Przyjaciele !
Udało się usunąć cześć trudności które stały na drodze do wyjazdu.Zwarzywszy że jest to pierwsza wyprawa która odbędzie się za zgodą i pomocą Gminy.Wskazane zastaną nam miejsca znane tylko miejscowym co jak wierze przyniesie nam szczęście.Zależy mi jak i wam na godnym reprezentowaniu naszej sekcji gdyż teren ten obfituje w wiele niespodzianek.
To po pierwsze.
Teraz troche martyrologii i wazyliniarstwa.
Rola która przypada Wodzowi(czytaj Przewodniczącemu)jest czasami niewdzięczna.Załatwianie pozwoleń i zgody właścicieli terenu na poszukiwania wymaga troche czasu.
Ale bardzo zależy mi żeby nasza grupa otrzymała już w niedługim czasie wszystkie wymagane prawem pozwolenia .
Bardzo bym chciał aby ten wyjazd zintegrował nas i sekcja nie była w przyszłości tylko sztucznym tworem.Zdaje sobie sprawę że ciężko jest dobrać odpowiedni termin na taką wyprawę,sam niestety będę musiał was opuścić i wrócić pracy nad czym boleje.O wiele milej jest spędzić czas w waszym gronie nisz w śród zblazowanych weekendowych klietów.
Zabewne ominie mnie ta słotka chwila sukcesu ale odbije ją sobie w przyszłości.
PANIĘTAJCIE O SPOTKANIU W ŚRODE 02.06.2004.W DWORKU OGODZ.18 [dotyczy wyjazdu]
Pozdrawiam Serdecznie.
Oksio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety 4-6 nie moge - bede na wyprawie sladami Lupaszki a pozniej przyjecie chrzesniaka...przesuniecie mi pasowalo, ale co tam - wiekszosc decyduje.Pzdr
PS Dresom na pohybel!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
troche pozno ale sam dopiero przed chwila to wynalazlem a mianowicie chodzi o sesje popularnonaukowa pt. Historia fortyfikacji Gdanska" oto i link do strony
http://nauka.trojmiasto.pl/news.phtml?id_news=12106

Pzdro
bil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przykro mi,że wcześniej się nie ozywałem ale siła wyzsza. Jutro zaczynamy od twierdzy Wisłoujscie w ramach sesji naukowej godz.10. Następnie idziemy do Portu Północnego i Stogów podziwiamy okolice" można wziąć sprzęt do szukania meteorytów. Konkakt tel.508335056
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przyjaciół z Latebry
Co się dzieje ze stronką http://latebra.3miasto.pl/ ?
Nie wiem czy to u mnie jest coś nie tak - w każdym razie na dwóch różnych komputerkach otwierając tą stronę widzę tylko stronę startową, bez odnośników do innych podstron. Dopiero grzebiąc w źródle html widzę, że jest przejście do aktualności", okolic"-Twierdzy Wisłoujście, galerii" i gości". Jak u innych chodzi ta strona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie było OK. Słyszałem, że wystawa będzie do 7 lipca. Co do strony to u mnie chodzi dobrze.Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc !!
Dotyczy terminu spotkania w srode/2.VI./ o 18:00, czy byłaby mozliwosc zrobic to spotkanie godzinę prędzej tj. o 17:00 ?
Ta pora bardziej by mi odpowiadała, pracuje na zmiany i ide na nockę do pracy na godz 19:00 .
Oczywiscie jezeli Wam to by nie przeszkadzało i byłby wolny lokal :),

Pzdr. fedrunk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak piszesz Bil - ja jesli sie uda to bede choc moze sie spoznie bo u mnie sie walczy w pracy az do konca tzn wlasciwie nie wiadomo do kiedy, ale ok 17ej powinienem juz byc wolny. PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tu wszyscy piszecie o tej godzinie a Wódz wie?:)
ja bede napewno trzeba sie cos dowiedziec o tym sztutowie no nie?:)


pozdor i do zobaczenia -=OnyX=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sobote na ktora w koncu ?

Ja mam jedno miejsce w samochodzie zeby sie kto nie martwil :)

Ze mna jedzie bill,onyx i ktos jeszcze :). Wiec zapraszam do mnie na GG:1078090 lub telefonicznie ale to juz nie podam :) bill i onyx maja mojego koma. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie