Skocz do zawartości

Spotkanie w Towarzystwie Przyjaciól Sopotu


oksio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 weeks later...
W niedziele bylismy na koniec z Onyxem jeszcze na okopach w okolicach wlk. gwiazdy - totalna porazka - po pierwsze teren po niedawnej wycince - wszystkie galezie w okopach , po drugie glucha cisza - pare odlamkow, jeden czubek -
Onyx wygrzebal przy laweczce kawalek tasmy od Ila(chyba). Wracajac zajrzelismy na gwiazde ( co za smietnisko!!) i na pamiatke wzielismy po pudelku porcelanowym po jakiejs masci.Nastepnym razem bedzie lepiej!!! No wlasnie kiedy nastepne spotkanko????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
dorowadzilem moje znalezisko do jako takiego stanu :) i po dokladniejszym obejrzeniu znalazlem jakies napisy nie wszystkie udalo mi sie odczytac to co mozna przeczytac bez wiekszych problemow to MOD 1922" pod spodem natomiast LONG RIFlE" postaram sie jeszcze dzisiaj dodac zdjecia
Pzdro
BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki heruss za przetlumaczenie :) naszczescie na kilku lekcjach angielskiego nie spalem wiec nie mialem problemu z rozszyfrowaniem tej nazwy
wydaje mi sie, ze czesc tego napisu zniszczylem oczywiscie przez przypadek :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tez mi sie tak wydaje........ swiadczyc o tym moze jego sposob ukrycia, z tego co pamietam zakopany byl na niewielkiej glebokosci i dokladnie prostopadle do lini drzewa

jak tylko znajde kabel to dodam zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
juz prawie po swietach, zbliza sie termin naszego spotkania a tu cisza, z tego co mi sie wydaje mielismy ustalic godzine spotkania tak wiec moja propozycja brzmi: sroda 14.04.2004(co z reszta zostalo juz ustalone :) godz. 18:30 w dworku

Ps. sory za niewypal ze zdjeciami :) ale postaram sie zabrac mojego fanta na spotkanie.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Fajnie bylo - moze kolega foty wrzuci? Nogi mnie bola jak diabli - kiepskie buty. Z najwiekszych atrakcji wymienilbym spotkanie oko w oko z lysymi ochroniarzami, zwiedzanie kibelkow fortecznych i poszukiwanie zgubionego klucza za pomoca 3 wykrywek w centrum miasta....Dzieki Krzysiek za ciekawy spacer!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czolem wszystkim
mi rowniez sie podobalo a nawet wiecej bylo zaj........ oby wiecej takich wypadow!!! szkoda tylko, ze nie moge ponarzekac na nogi, ktore daja znac o sobie..... w koncu trzeba isc do pracy :-(((


dzieki Krzysiek wielkie bylo naprawde super!!!

Pzrdo
BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie