Skocz do zawartości

Spotkanie w Towarzystwie Przyjaciól Sopotu


oksio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
ja sie moze zjawie, Pit bedziesz jechał jak tak to daj znac czy moge sie z Tobą zabrać:)

pozdro -=OnyX=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
Tom przedewszystkim byly urodziny naczelnego wodza ;) byla tez mowa o pewnym wyjezdzie w pewne miejsce ( bedzie jeszcze jedno spotkanie przed wypadem ) oczywiscie 100% legal......... wjazdowe 0,5L ( albo wiecej ;)) dla organizatorow-niestety nie dla mnie... moze sie podziela ???
Krzysiek sie pytal czy sa jacys chetni na Gdansk cz. II ( zwiedzanie & szukanie kluczy )
Byla tez mowa o obozie- podobno jest mozliwosc zorganizowania wystawy na jewgo terenie ( to tak apropo tego pewnego miejsca..ale nie jest to teren obozu )
W/W kolega pytal Zbyszka ( probowal pytac ) czy jest chetny na organizowanie zlotu w przyszlym roku........... odkrywca??? (chyba niewiele osob to slyszalo )
jak zwykle bylo jeszcze kilka ciekawych tematow, szkoda, ze bylo nas tak niewielu ( miales szczescie Zbyszek... )
Pewnie o czyms zapomnialem....... teraz w glowie mam tylko plany na zalatwienie wolnego w szkole :)

Ps. chlopaki nie wiem czy pojade-wlasnie podziwiam plan lekcji i 5,6 zajecia od 8 do 18 moze uda mi sie dojechac w sobote pod wieczor ale nic nie gwarantuje ;(

GG 2952215

Pzdro
BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ztym spotkaniem trzeba by cos poomawiac???
ja niestety bede jechał jako tylko tania siła roboacza kopacz" poniewarz poanowie obrani na sportowo ukradli mi wczoraj wykrywacz:((

pozdro wqrwiony -=OnyX=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc !!!!
jesli wyjazd do S" to to o czym mysle to na 99% jade normalnie sie zajaralem :)
Onyx trzeba sie rozgladnac za twoja wykrywka jesli to byly dresy to pewnie nawet nie wiedza do czego to sluzy, moge sie porozgladac po rynku we wrzeszczu i ewentualnie ustawic sie z ludzmi w razie jakby sie cos pojawilo
gdzie pociagneli ci wykrywacz ??
Ps. wlasnie sie nudze i pracuje nad nasza leditymka jak cos zdzialam to przesle wzor
na spotkanie przyjade napewno
pzdro
bil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Przykro mi ale ja nie moge pojechac. Mam zjazd w szkole i nie moge go opuscic, mam do jasnej cholery sesje i nie podoba mi sie ze wyjazd jest przesuniety!Wszystko sobie poukladalem.Jak wielu z nas nastawialem sie na wyjazd a tu skucha na calej linii.
Darz dol dla wszystkich co jada, ale dla mnie flaszka bo na trzezwo nie przeboleje
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Przykro mi ale ja nie moge pojechac. Mam zjazd w szkole i nie moge go opuscic, mam do jasnej cholery sesje i nie podoba mi sie ze wyjazd jest przesuniety!Wszystko sobie poukladalem.Jak wielu z nas nastawialem sie na wyjazd a tu skucha na calej linii.
Darz dol dla wszystkich co jada, ale dla mnie flaszka bo na trzezwo nie przeboleje
Heruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje obgadać to na spotkaniu w dworku.To bedzie najlepsze bo tak przez forum to trudno cokolwiek załatwić i najlepeij by byli wszyscy którzy chcą jechać bo wtedy mozna ustalić termin dogodny dla każdego.




pzdr

Sanshin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że termin został przesunięty. Część z nas załatwiła już sobie urlopy, przeniesienie innych zajęć itp., często z niemałym trudem... Może rzeczywiście było by dobrze ustalić termin satysfakcjonujący wszystkich na spotkaniu??
Oksio! Co Ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
wydaje mi sie, ze tego porblemu nie uda sie rozwiazac jedyne co nam pozostaje to wybranie przez kazdego z nas kilku dogodnych terminow i dopasowanie ich do reszty

Ps. niestety jesli termin zostanie przesuniety to nie jade na 100% od 19 do 27 czerwca mam szkole i napewno nie znajde chwili wolnego, oczywiscie pozniej mam duzo czasu ale innym nie bedzie pasowalo i kolo sie zamyka :(

Pzdro BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie