Skocz do zawartości

Spotkanie w Towarzystwie Przyjaciól Sopotu


oksio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam chlopaki chyba ktos sobie robi jaja!!!!! oczywiscie nie byla to moja ostatnia wyprawa, nie moglem wczesniej odpowiedziec bo bylem w pracy :-(((
nie wiem czy byla to glupia prowokacja czy ktos mowil serio??? ale jak mnie wkurwi to mu zrobie mlyn kolo dupy !!!!!!!!!!!

sory za ta wulgaryzmy ale nie wiem co to za idiota pisze takie teksty

Pzdro
bil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze ?black mamba? to nie jest osoba, ktora byla z nami na wypadzie jesli o czyms nie wiem to niech mnie uswiadomi


chlopaki trzeba by odbyc jakies spotkanie w siedzibie w tym tygodniu raczej nie damy rady ale w przyszlym???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze na Kill mamba? Termin chyba mi pasuje a tak przy okazji czy interesuje kolegow wykladzik nt. partyzantki powojennej na Pomorzu - moze udaloby sie cos zorganizowac w ramach naszych spotkan. Pozdro Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
ja jestem otwarty na wszelkie tematy zwiazane posrednio i bezposrednio z naszym chobby......


Ps. moze jakis maly wypad w teren w ten weeekend??????????
czekam na propozycje-musze sie gdzies wybrac bo mi sprzet kurzem przyrosnie a to niedopuszczalne :P
pzdro
BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos ogladal film od poczatku do konca ???? musze przyznac, ze mi sie to nie udalo. W mojej ocenie film byl denny, jak zwykle pelno sciem jak to u niemcow.

Ps. ale bylo tez troche nowych faktow np. pierwszy raz slyszalem, ze bydowe BK zlecil ?car niemiecki?- ci to maja fantazje :)))


Pzdro
BIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ten temat byl juz poruszany wiele razy, ale wczoraj z mlodym sprawdzalem jedno pasmo wzgorz w dolinie Samborowa( ludzie z Trojmiasta chyba wiedza o co chodzi) - w sumie nic szczegolnego - pelno lusek i naboi - na koniec zajrzalem w miejsce gdzie wg. kolegi lezalo 5ciu Niemcow - miejsce nie trudno znalesc - rozgrzebane, manierka i jakies tam puszki pomieszane z koscmi praktycznie na wierzchu....troszke sie zdenerwowalem jak obok znalazlem guziki i... zloty zab walajace sie w lisciach - znak rozkopania i wrecz wyrywania zebow (!!!!) - duze metale( alu) zabralem i zakopalem w innym miejscu obok - zeby kolejny raz ktos tego nie grzebal, zab dorzucilem do kosci i tez zasypalem - no i tak sie zastanawiam co tu jest nie tak - ponoc zgloszone to jest do jakiejs fundacji Pamiec czy cos takiego i nikt sie tym nie zajmuje - czy znacie jakies udane akcje w stylu zgloszenie - ekshumacja? Z drugiej strony to rozumiem, ze jak ktos trafi przypadkiem na takie miejsce z kosciami i sprzetem, ktore wcale nie jest oznaczone np. w okopie to zbada je dokladnie, oporzadzenie zabierze a o znalezionym szkielecie powiadamia odpowiednie (?) instytucje ktorym przekazuje materialy umozliwiajace ew. identyfikacje ( np. niesmiertelnik) - reakcja powinna byc w miare szybka a ja mam propozycje zeby jednak nic metalowego nie zostawiac w tym miejscu albo usypac kopczyk i wyraznie oznaczyc bo w przeciwnym razie znowu kolejny raz miejsce to bedzie przekopane ( ilosc ludzi z wykrywkami jest niesamowita). Jesli mozecie to podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i opiniami w tym wzgledzie

Powrót do góry


Szkodnik
Porucznik




Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 301

Wykrywacz: nos i czuły węch
Wysłany: Wto Maj 04, 2004 09:31 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Witam
Kolega mający babcię pod częstochową opisywał ekshumację
przeprowadzona przez własnie wyżej wymieniona fundację
Pojednanie - Pamięc. Zbiorowa mogiła została rozkopana,po
odjeździe tych ludzi kolega z ciekawości poszedł tam zobaczyć
i ujrzał widok podobny do tego jaki y zastałeś: porozrzucane
kosci, szczęka walająca się po trawie, piszczele wystające
z ziemi. A ztymi zgłoszeniami bywa róznie w takiej wsi
niedaleko mnie zgłoszony jest zbiorowy grób niemców,
wg miejscowej ludności ma ich tam byc około 14. Jak na
razie od 4 lat nikt sie z tej fundacj nie zgłosił.Całe szczęście,
że grób ten jest na prywatnym polu i niekt nie ma do niego
dostępu.
Pozdrawiam


Wkleilem swoj post z poszukiwaniaskarbow - czy macie podobne doswiadczenia? menazke przstrzelona(?) wzialem bo na niej jest cos wydrapane - pokaze na spotkaniu - moze przyda sie tej fundacji przy identyfikacji a na miejscu sciagnelaby kolejnego poszukiwacza metalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera - znowu musialem w pracy siedziec!!! Co nowego slychac - jakies wypadziki? Jak tam Piaski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za foty z gory dziekuje - jakos sie chyba z Billem spotkamy, a gdzies pokopujecie w tym deszczu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos was wcielo??!!! Chcialem sie dowiedziec kiedy nastepne spotkanie bo ostatnio nie moglem byc. Pozdro!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie