Skocz do zawartości

70 rocznica powstania Gwardii Ludowej


Rekomendowane odpowiedzi

...Ja zostanę przy swoim Wy przy swoim zdaniu.
Naród nas oceni.Bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
i jakoś Jacku dobrze mi z tym... stwierdzeniem

ponieważ moje" punkty siedzenia - to zsyłki 40/41
Twierdza Brzeska 41
więzienie śledcze Kielce 47

----------------
...młócenie słomy efektów nie przynosi żadnych...
zestawienie genezy GL-AL, z ...wielu tych,, radzieckich oficerów,, przejawiało nasz Patriotyzm... - w kontekście zysków w postaci systemu represji ( 70 rocznica powstania Gwardii Ludowej
kopijnik2 (14034 / 446)
2012-04-17 21:49:19)

kto Jacku młóci"... i o czym - młóci...

dyskusja z Tobą obarczona jest błędem kardynalnym...
nawet jako antyteza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopijniku2-co ja ci mogę napisać.mój i Twój punkt siedzenia jest inny.
O moim interesie tfu ,,politycznym,,już pisałem.Mnie komuna przyniosła awans społeczny.Jeśli tobie nie,to co ja ci mogę napisać.
O ,,pariotyżmie,,Rosyjskich oficerów pisał Pan Cynk więc do niego musisz mieć pretensje nie do mnie.
Co do systemu represji to się z Tobą zgodzić nie mogę.
Ani ja ani nikt inny z mojej rodziny prześladowany w PRL-u nie był.Co nie znaczy że Komuna nie prześladowała ludzi niepokornych.Czyni to także demokracja.
A do dyskusji jak i do tańca trzeba dwojga.
To już pisałem i powtórzę dział ten umiera na chorobę zwaną polityką.
Aby mieć pomysł na przeszłośc trzeba by żyć w przeszłości.
Nie można żyć i budować pod hasłem,,oni zabili nam.... .
Oni zabili ale i dali.To że nam dali to nikt nie pamięta,ale że zabili to wie każdy.
Dziś Niemcom nikt nie pamięta że zabili tysiące naszych rodaków.Rosji każdy pamięta i gdy weję na przeglądarkę to widzę ,,Katyń,,klik i chocholi taniec trwa dalej.
Pozdrawiam Jacek Borcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacek***, punkt siedzenia może i jest różny, ale prawda jest jedna i leży tam gdzie leży. Co dała Ci komuna? Jaki awans"? Że posłała Cię do szkół? Czy w tym samym czasie na zgniłym zachodzie chłopskie dzieci nie chodziły do szkół? To w kapitalizmie chłop nie mógł awansować? Komuna nic Ci nie dała, przeciwnie- wykorzystała Cię i wyprała Ci mózg, pozbawiając Cię zdolności samodzielnego myślenia. O tym, że żyjesz poza rzeczywistością, świadczą takie stwierdzenia jak to : że wielu tych,, radzieckich,,oficerów przejawiało nasz Patriotyzm".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie