Skocz do zawartości

Operacja Blitzkieg


Rekomendowane odpowiedzi

A jest jakaś różnica?
Pamietaj, że ci kolesie nawołują do nienawiści. Więc nie dziw się, że znajdują się ludzie którym się to nie podoba.
Mam dziecko i nie chcę aby spotkało takich debili na swojej drodze. Może na drugi raz jak będzie chciał pokrzyczeć, kogo należy powiesić, to się zastanowi, czy warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infaco (46 / 1) 2012-02-04 19:57:48

W starych dobrych czasach nie raz, nie dwa, po zębach dostałem bo się komuś moja iała drabinka" w butach skojarzyła z narodowcami...
Nie raz też dostałem po grzbiecie, bo się narodowcom fryzura nie spodobała...

Tym samym pogódź się, że każdy ekstremizm jest nie-hallo. A im starszy jestem, tym bardziej jestem jednocześnie tolerancyjny dla innych poglądów- i z lewa, i z lewa ( byle w okolicach ściany, za którą jest już tylko debilizm i w małej skali, na szczęście, namiastka ludobójstwa ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie z rzydkiej" strony:
Przypominamy, że dane osobowe osób z listy zostały uzyskane po akcji grupy Anonymous, która
polegała na ataku i zamknięciu stron i serwerów organizacji neonazistowskich oraz witryn sklepów
zajmujących się dystrybucją neonazistowskiej muzyki, prasy i ubiorów.
Dane te podawali sami użytkownicy ww. stron np. w celu rejestracji, lub realizacji zakupów –
dobrze więc wiedzieli na jakie strony wchodzą i w jakim celu. Jeżeli kogokolwiek dane pojawiły się
tam, podane przez osobę trzecią, radzimy, aby to od niej domagać się wyjaśnień jak do tego doszło.

Nie namawiamy nikogo do stosowania przemocy wobec kogokolwiek. Przypominamy i
podkreślamy, że celem publikacji listy osób korzystających z ofert neonazistowskich firm i stron
jest wyłącznie akcja informacyjna. Przypominamy, co wcześniej napisaliśmy: „Sąsiedzi, rodzice,
koledzy i koleżanki z pracy tych osób na pewno chętnie dowiedzą się, z kim mają na co dzień do
czynienia”. Tak też należy rozumieć fragment o „podjęciu działań wymierzonych w osoby na niej
figurujące.”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwaczu: Faktycznie jeżeli ktoś przypadkiem" zalogował się na takich stronach...
Yeti: Nie popieram głupoty, zarówno z jednej jak i drugiej strony.
Jednak widząc takie napisy na murach i znając historię, to coś tu nie-hallo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infaco,swoimi jękami w necie nic nie zdziałasz,jak masz problem do ,,zamawiających pięć piw,, to proponuję wykrzyczeć im to w twarz bo psioczenie twoje tutaj psu na budę się zda.
Co do listy nazwisk to zapewne nie każdy tam jest naziolem,równie dobrze jakiś kolekcjoner czy rekonstruktor mógł dokonać takich zakupów.Osobiście wolałbym aby mój syn spotkał na ulicy naziola niż kobietę z penisem tudzież innego dewianta by nie rzec zboka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście faszystów", operującej faszystowskimi metodami anHIVy jest osoba z mojego miasta, która ma tyle wspólnego z faszyzmem" co nic.

Lewactwo teraz operuje metodami swoich wrogów, nazywając kogoś faszystą", udowadnia dokładnie taki sam charakter swojego radykalnego faszystowskiego działania.

Nie wydaje mi się że lista przedstawiona na stronie anHIVy jest zrobiona przez hakerów, wygląda raczej na poskładaną z doniesień lokalnych konfidentów lub byłych znajomych.

ps. też nie raz czy ja czy znajomi za białe belki i różnego rodzaju badziki czy wszywki kapel 77/Oi mieliśmy przejścia i z jedną i z drugą stroną, przy czym łysi zwykle potrafili podejść i powiedzieć prosto w twarz co im ie leci", natomiast kilku palantów z pseudo-antify najpierw owijało twarz arafatką, później brało kastety i w kilka osób udowadniało swoją siłę najpierw uderzając a później mówiąc.

Antifę należy zwalczać, bo to wrzód na tyłku narodu i nie spotkałem się odkąd żyję z jakąś szerszą akcją z ich strony, która coś zmieniła na lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antifa w większości to zgraja dzieciaków w arafatkach, którzy często nawet nie skończyli szkoły średniej bo im anarchizm na to nie pozwolił, stanowi niewielką siłę w dzisiejszym świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadowNie, jeżeli ten wrzód tak okrutnie obchodzi się z ludźmi spod znaku 77/oi, to dlaczego na imprezach antify takowe grają np: Oppressed, Bulburators i nie ma antagonizmów wśród publiczności?
Co do kultury i wykształcenia nacjonalistów proponuję obejrzeć ten filmik. Sami profesorowie:)

http://www.youtube.com/watch?v=asp-Cmqd0Bs&feature=youtu.be&t=9m30s

Z każdego święta potrafią zrobić syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie