Jump to content

Nowa marka wykrywaczy... Vista


Damian84

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
emisoo nie wiem co Ty wiesz, ani kim jesteś, ani mnie to nie obchodzi, ale proszę nie wprowadzaj dezinformacji na forum, na którym są młodzi ludzie i mogą uwierzyć w Twoje kłamstwo. Być może jest to Twoja prowokacja, do Twojej wiadomości: wszelkie próby dezawuacji Tesoro zawsze kończyły się wzrostem zainteresowania i zwiększeniem sprzedaży, użytkownicy wykrywaczy mają rozum, spotykają się, porównują i wyciągają wnioski.
Link to comment
Share on other sites

Test oszukańczy, przede wszystkim nie używa się Tejona na czułości w okolicy 9,5 i bez dostrojenia do gruntu, złe ustawienie tego pokrętła daje kosmiczne różnice. Posiadam silniejszą Vistę RG1000-V2 i wykrywa w powietrzu srebrnego rubla do 36 cm, Tejon do 35 cm z tym, że Tejon posiada cewkę 24,5 cmx21 cm a Vista 27 cm średnicy. Ten test ma na celu udowodnienie, że Vista RG750 ma niby być lepsza od Tejona i dużo lepsza od XLT, co jest oczywistą nieprawdą.
Pomijam już fakt, że nie wiemy co jest w doniczce, może cewka innego wykrywacza przy ściance od strony testującego w przypadku Visty podczas gdy Tejon i XLT są z drugiej strony. Takie testy mogą udowodnić wszystko.
Link to comment
Share on other sites

Masz bardzo kiepską wiedzę na temat wykrywaczy Tesoro (ja znam i używam od 20 lat) i najprawdopodobnej nigdy nie miałeś Tejona w ręku, który w testach z cegłą radzi sobie bardzo dobrze. Poza tym nie wiem co chcesz udowodnić.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Co do visty gold to jeden z najmocniejszych detektorów analogowych na drobnice . Identyfikacja dwu tonowa wyciszenie żelaza funkcja Boost dopalacz , pełna dyskryminacja nie taka jak w xp GMP najwyższa częstotliwość na rynku 25Khz . CO najważniejsze, jest dostępna w Polsce i ma polski serwis .
https://www.youtube.com/watch?v=2HP414FwM-U
testy terenowe tez sa dostępne .
Link to comment
Share on other sites

Nikogo pewnie póki co nie znajdę z tym detektorem. Chciałbym się jednak podzielić doświadczeniami.

Mimo tylko kilku pokręteł, wydaje mi się że rokuje niesamowicie dobrze. Jest bardzo czuły, nie przepuści nawet mikro pierdoły na polu. Trochę ciężka sprawa z dostrajaniem do gruntu, może nawet trudniej się go dostraja niż w Tesoro Tejon, ale na zaśmieconym miejscu chyba nic innego, ze sprzętów które miałem/mam nie potrafi tak dobrze odseparować żelaza od koloru. W testach na podwórku potrafił zasygnalizować 5 groszy lezące pod gwoździem. Do tego dochodzi opcja boost, powiem szczerze że w z tą opcją włączoną i w trybie (nie wiem jak nazwać) dwusygnałowym?" zasięg nieco lepszy jak Sov GT i separacja kolor-zelazo znacznie lepsza.

Obsługa zdecydowanie nie dla początkujących. Nawet zmiana głośności wymaga ponownego dostrajania do gruntu i ustawienia pokrętła dyskryminacji.

Po dwóch miesiącach użytkowania stawiam go trochę powyżej Sovereign GT a niżej (odrobinę) Etrac. Nie wiem czy tylko ja tak mam? dlatego szukam innego użytkownika tego sprzętu.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information