Jump to content

Myjka ultradźwiękowa. Wasze sugestie.


Maufrais

Recommended Posts

Koledzy,

od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu na spółkę ze znajomym NIEWIELKIEJ I TANIEJ oraz naturalnie skutecznej myjki ultradźwiękowej.
Grzebiąc w sieci znalazłem taki oto model:

http://allegro.pl/myjka-wanna-ultradzwiekowa-duza-170-w-2-6l-i2008308776.html

Tania niewątpliwie ale czy dobra? Byłbym wdzięczny za wskazówki na jakie parametry zwrócić szczególną uwagę, jakie ajery" sobie odpuścić a jakie są faktycznie przydatne.

Myjka służyć będzie nam głównie do drobnicy kolorowej a przede wszystkim do: meteorytów, plomb, medalików i monet.

Bardzo proszę o wypowiedzi użytkowników którzy mieli już z myjkami ultradźwiękowymi kontakt i mogą coś KONKRETNEGO(!) powiedzieć. Panom- chyba na pewno wydaje mi się, że w ręku nie miałem" dziękuję za wysiłek.

Z góry jestem wdzięczny za wszelkie sugestie i porady.

Pozdrowienia

M.
Link to comment
Share on other sites

http://www.odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=682436#1199844
http://www.odkrywca.pl/search/index.php?sq=myjka&ws=txt&id_forum=4&forum=on

Szczerze użyłem tej myjki z biedronki może dwa razy,samo mycie w wodzie niewiele daje,chyba trzeba mieć odpowiednie płyny..
Link to comment
Share on other sites

Hebda, oczywiście nie robię sobie złudzeń, że sama myjka z wodą nam wystarczy. Do środków chemicznych kolega ma na szczęście tanio dostęp, więc dlatego pytałem o samą myjkę. Rozstrzał cenowy jest podobny do wykrywaczy stąd moje podejrzenie, że jednak myjka myjce nierówna i właśnie o te detale" się rozchodzi.

To żeby made in china" omijać szerokim łukiem, oczywiście też już wiemy. Stąd właśnie nasze poszukiwania czegoś z cywilizowanego świata i relatywnie przyzwoitego modelu w stosunku do ceny...
Tylko z wyborem okropny kłopot, bo ani nie mieliśmy przyjemności użytkować ani nawet przetestować organoleptycznie" w sklepie.

Może jakiś zadowolony użytkownik się trafi?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information