Skocz do zawartości

mapy geodezyjne


czarek100

Rekomendowane odpowiedzi

witam! sprawa jest niezwykłej wagi ponieważ budują blisko mnie wiatraki i już kabel ciągną i tu jest właśnie problem bo prze moja działkę a dokładniej przez drogę która jest moja razem z działką,a tu znowu jest kolejny problem bo tak na prawdę nie wiem czy ta droga jest moja gdyż przed komasacją czy jakoś tak drogę wykupił urząd miasta przynajmniej tak pisze,lecz po komasacji droga jest nasza i to wszystko jest tak pomieszane ,że sok aż sam się już połapać nie mogę.Sprawa jest tego typu iż jeśli przeciągną kabel a droga będzie nie moja to nic ,ale jeśli nie zapytają się o zgodę a droga okaże się moją i przeciągną kabel a ja dopiero później się o tym dowiem i nie będę miał już słowa to jeśli w przyszłości będę chciał sprzedać działkę to żeby postawić budynek trzeba się ileś od tego odsunąć więc taka działka to nie działka.Co wy na to?
Ps.Panowie potrzebuje map geodezyjnych Sieradza z przed i po komasacji obręb 19 działka 139 oczywiście teren miasta.Będę bardzo wdzięczny za te mapy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w dziale geodezji UM - tam wyciągamy mapkę swojej działki - musimy mieć jej numer (jako właściciel powinieneś go znać). Do tego wizyta w Sądzie w wydziale KW. Prosimy o dostęp online (w komputerze) - cześć KW jest dostępna pod adresem - http://ekw.ms.gov.pl/pdcbdkw/pdcbdkw.html. Zerkasz co masz napisane w dziale chyba 3 (obciążenia) dla drogi - jeśli jest Twoja (droga)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie