Skocz do zawartości

Allegro - weryfikacja oryginalności vol. 7


Czlowieksniegu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Barson na zachodzie czyt. w Niemczech, Czechach et cetera nie ma czegoś takiego jak u Nas, kwity i pokwitowania za deko...wystarczy że jest pieczęć BKG..bundes kriminal...coś tam coś tam..czy coś w tym stylu i to jest znak, że broń została zdekowana i jest dostępna do sprzedaży dla ogółu społeczeństwa. W niedługim czasie polskie prawodawstwo ma OBOWIĄZEK dogonić zachodnie standardy i nie trzeba będzie bawić się w Zielonkę, CLK i inne bajery rodem z ciemnego PRLu.

Reasumując Mr Vegas standardowe deko za maxymalnie 900zł, jednak jak widać gawiedź daje się na to złapać i chce przepłacać;)

Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą podbijać aukcje jego znajomi....
Na jakimś forum przeczytałem że gość miał problemy bo sprowadził ale przedstawił zaświadczenie od rusznikarza że broń jest dekowana....czyli pewnie była mowa o tej pieczęci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba2954 - według mnie jeśli zapalnik jest rozkręcalny to usunięto spłonki inicjującą i pobudzającą. Ten zapalnik u góry co do którego nikt nie raczył odpowiedzieć odnośnie pochodzenia to 99/15 produkcji francuskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szpanga kopia i to bardzo lipna. Zwróć uwagę na główkę wronki i ją samą, żołędzie po bokach(normalnie posiadają więcej szczegółów) oraz przede wszystkim zapięcie z tyłu.
Ponadto swastyka jest jakaś taka oklepana" dziwacznie...ale widać jeleń dał się złapać.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio przeglądając allegro, spotkałem się z kopią bagnetu za którą ludzie dużo bulą :( wystawioną w

Allegro › Kolekcje › Militaria › Umundurowanie i Wyposażenie › Niemcy › 1918 - 1945 › Wyposażenie › Oryginalne

Lecz nie bylo zaznaczone czy to jest : Oryginał/Replika

Czy można kolesia zgłosić jako oszusta ?
Grozi mu coś chociaż za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio przeglądając allegro, spotkałem się z kopią bagnetu za którą ludzie dużo bulą :( wystawioną w

Allegro › Kolekcje › Militaria › Umundurowanie i Wyposażenie › Niemcy › 1918 - 1945 › Wyposażenie › Oryginalne

Lecz nie bylo zaznaczone czy to jest : Oryginał/Replika

Czy można kolesia zgłosić jako oszusta ?
Grozi mu coś chociaż za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten ołtarzyk to lipa ale nie wypowiedzą się spece od takich tematów :)

a ja tradycyjnie ostrzegam pazerność ludzka nie zna granic

http://allegro.pl/klamra-katolicka-3-rzesza-i2069682976.html

http://allegro.pl/klamra-pocztyliona-pruska-i2068827766.html

http://allegro.pl/klamra-mistrza-rzeznika-pruska-i2068827872.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie