Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gumbi

Zagadka cz. 7

Recommended Posts

Szkoda było marnować taką ładną zagadkę. Wszyscy podpowiadali, bo samolot przecież bardzo charakterystyczny, ale nikt do końca sprawy nie doprowadził ;-). No to się zlitowałem ;-D

Jaki samolot przedstawiony jest na tej fotce ???

Endera nie było widać jak odpowiadałem. Nowy jest pewnie dla tego go przetrzymali... Niech zapodaje.

Pezos - pierwsza podpowiedź z Manaamem jest przecież idealna - zawiera w tytule model. Tylko producenta/projektanta brak" w pełni się zgadzam, dlatego z muzyką Bee Dee,s skojarzyłem (R.Hall - Gee Bee, Grenville Brothers-Massachusetts i koniec maszyny z pilotem http://www.youtube.com/watch?v=4VhcSkWP05s)

Można by tak sprawdzić logi na serwerze, czy kolega Ender logował się ostatnio ;) Nie żebym narzekał, ale zagadkę bym rozwiązał :d

Witam. Wiecej tu takich na głodzie".

Mr. Pezos_ - po wyjaśnieniach podpowiedzi kłaniam się nisko, aż tak głęboko jej nie analizowałem, a tu piękne skojarzenia.

Był już.Martian,tu możesz sprawdzić jakie samoloty już były.
http://odkrywca.pl/samoloty-z-zagadek-,689870.html#689870
Coś innego poprosimy.

Kawasaki Ki-91 – niezrealizowany projekt japońskiego bombowca strategicznego, przeznaczonego do lotów na dużej wysokości. Jedyny prototyp ukończony w 60% został zniszczony podczas amerykańskiego bombardowania na zakłady Kawasaki w Gifu w lutym 1945 roku.

Kawasaki Ki-91 – niezrealizowany projekt japońskiego bombowca strategicznego, przeznaczonego do lotów na dużej wysokości. Jedyny prototyp ukończony w 60% został zniszczony podczas amerykańskiego bombardowania na zakłady Kawasaki w Gifu w lutym 1945 roku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information