Skocz do zawartości

Polowanie na Łosia... (PZL.37)


Woodhaven

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale jeśli budowlaniec będzie stawiał Wam dom w/g projektu a postawi krzywo ściany , zamiast okien strzelnice , zamiast dachu naciągnie folię to będzie też fajnie? I z czasem sobie to przerobicie? Czy będziecie stawiali kolejny dom i kolejny i kolejny aż będzie zgodny z planami? Ja to tak widzę. Spitolili i nie ma się co czarowac .Takie to nasze , Polskie , nic się nie stało , Polacy , nic się nie stało. A wyszło jak zawsze czyli jakoś to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Łosiu , ja Ciebie proszę. Nie znasz się , nie wiesz , nie zabieraj głosu.enżeniery" używali Planów Modelarskich Nr 1 z 1965 roku a od tej pory na rynku pojawiło się sporo nowych materiałów. Ba są nawet całkiem całkiem modele samolotu. Ale po co się trudzic? A najśmieszniejsze jest to że red Sikorski z BnM zabrał enżenierow" do MWP w W-wie gdzie pobrali próbki oryginalnego lakieru z zachowanych oryginalnych elementów Łosia". I co? Ano te próbki trafiły do kosza przy wyjściu z MWP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwojciechu nie zrozumiałeś mojego sarkazmu we wpisie Łosiu nie znasz się...... Niestety usmiechów tu wkleic sie nie da.
Co do samego Łosia a nie kolegi Łosia2 to niestety spierniczyli LEGENDĘ. Jak mam pokazac swojemu dziecku to coś i powiedziec :To jest PZL 37B Łoś" gdy On wie jak Łoś wyglądał? Urażonych moją wypowiedzią przepraszam ale nie obiecuję że zdanie o tym czymś zmienię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie