Jump to content

stara piwnica,,ziemianka,,


lincoln

Recommended Posts

przy ostatnim wypadzie odwiedzilem stary zrujnowany ,,dworek,,majatek.Pozostaly tylko fundamenty kamienne z łukami,fundament zbudowany z kamienia i gliny,reszta cegla. Obiekt kiedys byl spory,podobno spadkobierca powywozil piece i inne cenne elementy i budynek zburzyl, bo byl w oplakanym stanie ale nie o tym chcialem napisac.Otoz jest tam duza piwnica ,,wejscie oddzielne,wchodzi sie jak do ziemianki,gabaryty piwnicy duze,pieknie wykonana wysoka w ksztalcie łuku z cegly 5x8m.Podloga wylana cementem o dziwo,przelecialem wykrywka i w jednym miejscu jest mocny sygnal.Pytanie czy warto tam kuc???raczej zadnych zbrojen tam nie ma.
Link to comment
Share on other sites

lincoln, chłopie - łazisz po dziurach z wykrywką, nadstawiasz kark na 'meta menardi', czujesz sygnał i... idziesz do domu aby spytać nas czy warto tam podłubać?! Sorry, ale po co w takim razie łazisz po dziurach z wykrywką? Jasne że KUĆ!. I gadać co tam było- zdrów
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a ja proponuję wyciągać kamienie w całości, łatwiej jest kuć beton niż kamienie, przerabiałem ten temat nie raz, weź młot 5kg , brechę , przecinak , czteropaka , trochę chęci i samozaparcia:) i aparat, wstaw jakieś fotki. Czekamy na postępy.

Z fartem.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information