Skocz do zawartości

Allegro Great Hits vol.28


rafal_etz

Rekomendowane odpowiedzi

A pod numerem 1670412943 pojawiła się aukcja zatytułowana: „LWP Z PRZED 2 WOJNY ŚW.” (foto w załączeniu). Opis utwierdza w przekonaniu, że to musi być unikat: „LWP Z PRZED 2 WOJNY ŚW.MOŻE KOGOŚ ZAINTERESUJE.STAN JAK WIDAĆ”
Przypomniał mi się dowcip przeczytany w przedwojennym numerze „Wiarusa”:
„Przewodnik oprowadza wycieczkę w muzeum:
-A to absolutny unikat – rewolwer z czasów rzymskich.
- Ale przecież wtedy jeszcze nie było rewolwerów (!?)
- No właśnie! I dlatego to jest taki unikat!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Natychmiast po tym jak zobaczyłem aukcję tego hełmu napisałem
maila do sprzedającego z informacją,iż sprzedaje kopię jako oryginał.
Było to 14 czerwca po południu, do dziś nie otrzymałem żadnej
odpowiedzi, a sprzedający logował się na Allegro,
Użytkownik od: 2008-02-16 20:57:21 (ostatnio logował się: 2011-06-17 14:29:20)"
Jeśli się logował, to na pewno sprawdzał pocztę!
W związku z tym uważam,że działanie sprzedającego jest celowe,
i świadomie wprowadza w błąd potencjalnych zainteresowanych zakupem, a to jest moim zdaniem oszustwo i próba wyłudzenia. Moim zdaniem sprawą powinien zainteresowac się PAN PROKURATOR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie jest napisane Przedmiotem licytacji jest bardzo rzadko spotykany, w stanie idealnym jak na swój wiek niemiecki hełm spadochronowy M 38- oryginał 100 %. Wszystkie elementy są pierwotnie oryginalne pochodzące z epoki. Nic nie było wymieniane, poprawiane ani w jakikolwiek sposób kombinowane. Stan hełmu przedstawiają fotografie. Hełm był rodzinną pamiątką- przywieziony z Niemiec. Szczegóły pod numerem tel- 663 665 838. Polecam do uzupełnienia kolekcji.Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszej wpłacie lub wysyłka wartościowa. "
Brak słowa kopia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcja i tak zostanie w jak najszybszym czasie zablokowana przez modernatorów allegro . A takie rzeczy są przez nas wystawiane w wątku i dla przestrogi dla innych forumowiczów i po to aby się pośmiać z osób które nie pomyślały 2 razy zanim cokolwiek wstawiły do internetu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahah ale śmieszne WOW! To może zamiast się śmiać ostrzeżesz kolesia co wystawia na allegro jakiś kawał zardzewiałego szrota, że za to może mieć problemy? Spełniłbyś dobry uczynek i przy okazji uratował bliźniego od problemów a może i nawet stałbyś się bohaterem przyczyniając się do schwytania kolejnego gangstera". A tak przy okazji skąd wiesz że aukcja zostanie zablokowana? Nie wszystkie podobne aukcje są zamykane, nie takie rzeczy już tam widywałem no chyba, że ktoś życzliwy poinformuje kogo trzeba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie