Skocz do zawartości

,,Bo ja jestem Młodszym koparkowym,,


Rekomendowane odpowiedzi

,,Bo ja jestem Młodszym koparkowym,, takie sformułowanie nasunęło mi się do głowy jak pomyślałem ile to się dołków wykopało, co wypad minimum 30-40 a bywało i o wiele wiele więcej, pamiętam raz moja kobitka naliczyła mi 112, niektóre takie po 3cm ale i kilka po 50. Chyba czas odstawić moja wysłużona, znaleźną niemiecka saperkę na półkę z eksponatami i zakupić coś młodszego niż 70lat. Czy też tak oracie nasza glebę? A możne jeszcze intensywniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj dziadek urodził sie w 1928 r., ma sie tak dobrze, że przed chwilą dostałęm repremende, że myje buty po wykopkach w wannie! Zawsze jak przyjde z wykopów z czymś fajnym to wkurza mnie bo mowi, że takich - dajmy na to - manierek walało sie po polu pełno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mój pradziadek był klawiszem" w carskim więzieniu. Pono uciekło mu kilku podopiecznych, mocno zaangażowanych w kwestie powstańcze. Do tej pory przy świątecznym stole toczą się dysputy na temat jego wkładu w tą ucieczkę...
Co do dołków, to średnia z wypadu wnosi około 60 -70.
Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się kolego policemayster że tak mówi bo pewnie tak było, chodzę kiedyś po polu radośc wielka bo nieśmiertelnik wpadł podchodzi starszy człowiek i zaczynamy rozmowę.Znalazł pan coś to ja na to a takie tam i pokazuje no i naturalnie blaszka fant dnia a dziadzio rzekł,oj walało się tego u mnie na podwórku ,kaczki puszczaliśmy sobie z tego bo wie pan takie płaskie to fajnie szło po wodzie":(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie