Skocz do zawartości

Zdjęcie naszego samolotu - część 18


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 400
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
315-PK oczywiście,że to spalony Karaś.Zwrociłes uwagę na wycięcia pod km-y pilota w kolektorze spalin jak i też na stopkę płozy ogonowej???W p-11C nie ma takich bajerów no i płat jest zbieżny na calej długości,zwróc uwagę na końcówkę lotki na lewym płacie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 2011-10-13 21:58:53 Hornet
Zgadzam się w całości z tobą drogi Hornecie lecz nie chciałem wymądrzać się w internecie (-;
To pod wpływem właśnie słuchanej audycji porannej Wojtka Manna.
Ale na poważnie, masz całkowitą rację. Porównywałem to zdjęcie z zamieszczonymi kiedyś na Odkrywcach ale też i na Myśliwcach (mam pełniejszy przegląd)w:
1 - p. 36,37,1328,3706,3707,3712,3713,3717 lub
2 - p. 347,348 ewentualnie
3 - p. 3142.
Pozdrawiam
Wiesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

315-PK dzięki za miłe słowa- Myśliwcy to drugie forum skąd czerpię swoją wiedzę i stale je obserwuję.Bardzo doceniam wytrwalośc w tropieniu historii i wyjaśnianiu gdzie i kiedy zrobioną tą fotkę.Wiem,że też tam jesteś -zatem pozdrawiam i powodzenia na ścieżkach historii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. Hornet 2011-10-15 21:22:52
Miło słyszeć. Teraz troszkę wątek stracił tempo ale staram się rozwijać inny A pamięć...". Poz tym kręcę się w okolicy Dęblina w kontekście Września 1939 roku i pochodzących z jego okolic (Dęblina) lotników.
A co do zdjęcia z dn. 2011-10-18 08:55:38 bodziu000000 to jest to RWD-8 nr. takt.8, wywoławczy 2-S. Nr ser.(wojskowy) 34-73 pod Lwowem czy też BEUTE FLUGZEUG IN POLEN , FLUGPLATZ LEMBERG" - jak podają eporterzy".
Wiesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie