Skocz do zawartości

20-latek w domowych zbiorach posiadał 580 sztuk różnego rodzaju amunicji!


Rekomendowane odpowiedzi

Jablo,czym się tu chwalić?
Nakryli cię z opuszczonymi spodniami,to powód do dumy? Teraz nawet kapiszona ci nie będzie wolno mieć a jak znów cię przydybią to pójdziesz do paki jako recydywa. Uwierz mi,wcale tam nie ma takiego ,,życia,, jak to niektórzy mówią. Jedyną nadzieją żeś postawny chłop jak tam trafisz.
Zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było kilka lat temu. Napewno znaleźli wtedy jakiś karabin,amunicje,granat chyba..dopytam kumpla to napisze dokładnie jak było. Wiem napewno że zbiory powiększył ale w domu nawet głupiej łuski już nie trzyma:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega okazał się zwykłym judaszem,ja wolę 2 przyjaciółki niż 100000 kolegów,po co mi oni ,mam znajomych to wystarczy,żaden nie był u mnie w domu ,,,,,jak chcesz się z nim rozliczyć to kilka gram amfy i na 100 siedzi mnie kilka razy też sprzedano ,jestem uczulony na tego typu zagrywki,pierwszy raz policję w domu miałem w wieku lat 12 za hitlerowskie odznaki i ulotki które były nie legalne solidarnościowe lata 80,dokładnie nie wiem co ci skasowali i jak przebiegała rewizja ,spisanie elementów ,mam nadzieję że nie popełniłeś przestępstwa,zadaj sobie kilka pytań i szczerze odpowiedz ,masz szansę na obronę,w czasie samego przeszukania i spisania protokołu,nie zgodnego ze stanem faktycznym masz prawo zażalenia do 7 dni,warto z tego skorzystać,nic na gębę papiery ważne zbieraj ,ciekawe 600 pozycji to ile godzin u ciebie siedzieli ?w najgorszym wariancie zawiasy,a co idzie koszty sądowe i ekspertyzy pokryje nasz ubogi budżet,z mojej kieszeni także,chory ten kraj ,,,policja prokurator i biegły zarobią na tobie krocie napisz jak poszło ,,,pozdrawiam,stg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty pokryje podatnik,napisz coś o sobie pracujesz? zarobki dzieci,kasę którą niby wpłacisz za sprawę śmignie do budżetu na pensje policji ,sędziego,prokuratora,robotnicy i rolnicy robią ten budżet a nie urzędnicy ,urzędy tylko przejadają,najlepiej zachoruj ,wiecie nie dziwię się wiośnie ludów w północnej afryce w 2011 bo u nas nastroje są podobne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnę sprawę nowakowskiego akowca,kupa kasy umoczona w biegłych i w sądy ,i lipa...umorzona,bandyci nawet nie pozwolą spokojnie odejść polakowi..śmiech i żenada,temida ślepa hihihihih.wolę napić się piwa ,niż płacić,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ufaj policji ,jest stworzona do ....jak za komuny,kiedyś odwiedziłem niemcy,auto mi padło,pomogli spędzili ze mną kilka godzin,pokazałem im co mam w bagażniku,rozmawiali,dali mechanika,pokryłem koszty części ,tylko tyle,dali nawet na siebie namiary .jak zawsze kultura idzie z zachodu.

_______________________________________________

Nalegam, abyś ograniczył wulgaryzmy.
Nagrodę wysłałem pocztą.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 08:47 05-04-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście napisze czy się to skończy wszystko. a ktoś pytał o zarobki to niestety skromne ale są. A co zrobię z kolegą to proste sam kiedyś podsuną mi ten pomysł będę donosił na niego nigdy tego nie robiłem ale jemu się należy muszę tylko poczekać wiem że jeździ po pijaku autem, wiem że co roku kradną drzewo z lasu, za drzewo dostanie nie małą kare, a i bez prawka będzie musiał się obejść. jednak najbardziej mu współczuje" że za tydzień zaczyna prace na kolejce i będzie z resztą chłopaków, pod moim ojcem który mówi kto co ma robić myślę że odechce mu się pracy na kolejce, a tak ja lubił:)
To tyle na ten temat, Jednak chce wiedzieć jeśli koledzy byli by na tyle uprzejmi napiszcie mi co w zasadzie teraz wolno mi robić, co powinienem tzn. mogę coś kupować na internecie? pytać się w dziale identyfikacja, chwalić co znalazłem w naszych odkryciach" tego typu rzeczy co mi doradzacie, o czym nadal mogę pisać, a o czym nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wejdź w dział prawo-przeczytaj ustawy co wolno trzymac a czego nie. Wszystko co z bronią związane to radze poza domem trzymać(naboje, itp) nie afiszuj się z wykrywką. Ogólnie rada dla Ciebie jeśli chodzi o wykopki-partyzantka. Ps jutro z tym kumplem pogadam co miał za to zawiasy i grzywne to napisze jak u niego to wyglądało. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Czołem wszystkim moja sprawa zakończyła się tak:
Pod koniec maja miałem rozprawę dostałem 3 lata zawiasów i kuratora, a wczoraj wiec po ponad pół roku, odzyskałem wykrywacze, oraz garstkę łusek która była legalna, o dziwo nie zwrócono mi amunicji szkolnej, która raczej jest legalna, ale to ekspert niby badał. Jako takich kosztów wielkich nie miałem czyli 700zł ekspertyza + koszty rozprawy, a w zasadzie jakiś ich procent. Pozdrawiam wszystkich, w końcu wrócę na (nasze odkrycia) bo dawno mnie tam nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie