Skocz do zawartości

WHITE'S 6000 DI PRO SL


okrezna5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zaprojektowałem i przetestowałem kiedyś taki modulik dla Vaquero.
W WH sprawa jest o tyle prościutka, że punktem wyjścia są poziomy napięcia dla poszczególnych grup metali, odpowiadające wychyleniu wskazówki. W tesoraku trzeba było się nakombinować, aby z fabrycznych pierdów" zrobić multitone. ;)
W tesoraku tylko kontroler ma sens, ze względu na małą ilość miejsca w puszce, ale w WH można to zrobić dowolnie, a i tak jeszcze zostanie masa miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w tesoraku za prostownikami synchronicznymi już na filtrach (wyjście) jest odpowiedź napięcia dla kanału X i Y.
W tych punktach można coś kombinować / przeliczać.

Ja właśnie chciałbym to wykombinować analogowo.

Co do cyfrowego opracowania jest jedno proste opisane na forach jako przystawka VDI.
Nawet i ja swoją wersję testową kiedyś popełniłem na AVR-ku, bez nadpróbkowania tylko to co daje wbudowany ADC:

https://www.youtube.com/watch?v=7GBz1glM5kc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś to kiedyś? To co tam wychodzi, to moim zdaniem, delikatnie mówiąc kiszka w porównaniu z tym co można wyciągnąć z toru dynamicznego WH 5900/6000. Ale da się, choć moim zdaniem działa to na poziomie dyskryminacji tesoraków. Generalnie, multitone na WH działa dużo przyjemniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie