Skocz do zawartości

WHITE'S 6000 DI PRO SL


okrezna5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
to ja zapytam...chodziłem na akumulatorkach r14 i bateriach paluszkach. Czy naprawde czujecie różnice wagi?? Bo ja po 8 godzinach chodzeniea nie mam żadnej różnicy...i wole r14 ze względu na dłuższy czas działania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Ja osobiście kupiłem przejściówke do słuchawek za bodaj 3zł w każdym sklepie elektronicznym znajdziesz :)

Za to mam pytanie odnośnie ładowarki do akumulatorków, ktoś wyżej polecał ładowarke firmy Tronic, kosztuje ona ok 10zł i moje pytanie - czy to dobry sprzęt? Cena mała i aż nie moge iwuerzyc ze ładowarka za 10zł będzie dobra to ładowania 4szt. Eneloop'ów 2500mah :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ładowarki. Pewnie zaraz się odezwą zwolennicy markowych" towarów. W każdym razie używam dokładnie takiej Tronic jak na linku od ponad pół roku i jest bardzo OK.Ja za swoją dałem troszkę więcej. Ładuję na raz 6 eneelópków, żadnego nie uszkodziła, są dobrze naładowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ilu z kupujących (aktualnie sprzedane 5 sztuk) przeczytało to co na końcu aukcji pisze:

Uwaga:
Urządzenia są sprzedawane jako towar do samodzielnej naprawy (mają różne wady techniczne, mogą nie działać, mogą nie działać częściowo).
Mogą posiadać angielską wtyczkę - nie dokładamy do nich przejściówek.
Nie podlegają reklamacji ani zwrotowi , nie obejmuje ich gwarancja. "

I wiadomo skąd taka cena ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
opses miałem w białasie tylko 950. Na pewnej małej łączce sprawdzonej dokładnie smętkiem powychodziło zbyt dużo rzeczy by można było uznac to za przypadek (w tym trzy nakładki antypoślizgowe na gąsienice, wszystkie na ok 0,5m)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Używałem kiedyś taką sondę. Nie mogę porównać do 950, której wtedy nie miałem, ale na pewno zasięg będzie mniejszy o kilka cm. Na zaśmiecone miejsca byłaby chyba lepsza, w porównaniu do 950 można ją potraktować jako taką większą snajperkę. Sumując, na pewno jest mniej uniwersalna od 950.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Mam takie pytanie do użytkowników 6000. Próbowałem ze zmiennym szczęściem używać adapterów na paluszki/akumulatorki i niestety jest to dość uciążliwe ponieważ nieraz i po naście razy muszę wyjmować puszkę i dociskac akumulatorki żeby stykały się z płytką.

Jak rozwiązaliście ten problem u siebie? Słyszałem że niektórzy przerabiają te puszki w jakiś sposób. Ciągłe kupowanie nowych R14 zaprowadzi mnie do bankructwa a 8 eneloopów 2500mAh leży na półce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie sprężynek to dodam że ich szczyt należy za pomocą dwóch par płaskoszczypów podgiąć w ten sposób aby koniec drutu biegł niejako przez środek sprężyny.
Odnośnie szamania prądu(ile jak długo itp itd) to w tym wątku już tyle było patentów że naprawdę każdy może sobie wybrać sposób dla niego najlepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie