Skocz do zawartości

XP Deus - odpowiem na pytania.


Raned

Rekomendowane odpowiedzi

Rola Pana Andrzeja - nie polega na przekonywaniu Was o czymkolwiek...

Pan Andrzej - jako osoba posiadająca doświadczenie z urządzeniem - odpowiada na pytania - dotyczące tego modelu.

i tego się trzymamy - bo o to prosiliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
otrong ja tutaj nie jestem po to by cokolwiek reklamować, ja mam wystarczającą ilość klientów, Rosja wchłonie prawie każdą ilość, wysyłam do Wielkiej Brytanii, są zapytania z Węgier, Czech i in. Mnie to forum nie jest do życia niezbędne, zrezygnowałem z uczestnictwa w forach, które mnie rozczarowały, gdzie prowadzi się kampanie nienawiści i gdzie narzuca swoje zdanie jeden wszechwiedzący guru.
Mimo kampanii negatywnej zwalczającej konkurencyjnego Deusa, prowadzonej przez Brzęczyszczykiewicza, do której dołączył się ostatnio VanWorden i paru innych i tak jest spora ilość zainteresowanych.
Ja swojego Deusa kupiłem oglądając zagraniczne filmy na Youtubie i dyskusjach na zagranicznych forach, wykrywacz mnie przekonał i jestem jego użytkownikiem i entuzjastą.
Nikt nie dorobił się miliona ze sprzedaży wykrywaczy i ja się też nie dorobię, nie dorobię się ani pół miliona, ani dwustu pięćdziesięciu tysięcy, ani nawet 100 tysięcy, działalność prowadzę bo lubię i niech każdy kupuje sobie takie wykrywacze jakie chce.
Proponuję Ci zarejestrowaś się na brytyjskim xp-ownersforum i tam uzyskasz wiele informacji, podanych bez zawiści, nienawiści i bredni wypisywanych przez wiejskich przygłupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w takim razie zadam pytanie.
Czy kupując DEUSA odczuję różnicę na plus po E-tracu, mam na myśli dyskryminację, zasięg, serwis, niezawodność itp ?
Nie piszę o ergonomii bo wiem że tym Deus przewyższa Et.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest niezręczne pytanie, chociaż odpowiedź znam, miałem E-Traca i znam osoby, które przeszły na Deusa z E-Traca. Radzę spróbować i porównać, jeden lubi to drugi co innego, jeżeli Ci się nie spodoba to zawsze możesz odsprzedać na eBayu nie tracąc nic lub niewiele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Raned to przykład spokoju i miłości. Rozklejam się.
Pomimo, że nie krytykowałem, nie brałem czynnego udziału w dyskusji to muszę powiedzieć, że nie widziałem zawiści i prób dyskredytowania deusa. Widziałem jedynie ironię i naśmiewanie się z bezkrytycznego podejścia do produktu który Pan sprzedaje. Co pytanie to ma się wrażenie, że to cud malina, dzieło geniuszu ściągające boratynkę z księżyca itd. A jak coś nie tak to zła plaża, user dupa albo inne wytłumaczenie.

A wystarczyło by chyba raz na jakiś czas powiedzieć poprostu prawdę że Deus to wykrywacz a nie perpetum mobile o możliwościach etraca, F75, T2, Dejona razem wziętych.

Jak czytam o innych wykrywkach to słyszę że wolny, że słabo sobie radzi w soli, że to i tamto. A w Deusie nic, same superlatywy i na wszystko jest wytłumaczenie. Ja byłem zainteresowany Deusem mniej-więcej do połowy Pańskich odpowiedzi. Później coraz bardziej odbierałem Pana odpowiedzi nie jako rzeczowe i konkretne ale jako próby ukrycia braku pewnych możliwości których Deus nie ma i prawdę mówiąc mógłby nie mieć bo jak to mówią jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego".

A nazywanie osób dociekliwych wiejskimi przygłupami to lekko nietaktowne zachowanie. Nie potrafił Pan odpowiedzieć na zarzuty były wg mnie często bardzo uzasadnione. A raczej zamiast odpowiedzieć, XP daje radę ale w tym zastosowaniu orłem nie jest, to Pan zganiał na wszystko tylko nie na sprzęt.

XP to świetny wykrywacz. To nie ulega wątpliwości. Ale za drogi jak na swoje możliwości. Gdyby wypuścić wersję na kablu o naście stówek tańszą to najprawdopodbniej zamiast T2LTD kupiłbym właśnie XP.

Pozdrawiam
PS. Czy w tym momencie ja też stałem się wiejskim, zawistnym przygłupem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van , polecam poczytać choćby to forum : http://rogers-relics-uk.com , jest dużo o Deusach i nie tylko. Minusem czytania w tym wypadku jest konieczność wniesienia opłaty w wysokości 5 funtów , ale w zamian można znaleźć wiele ciekawych informacji . Cały czas jestem zakochany w swojej Spectrze ;)i nie zamierzam jej zamieniać w tym momencie na nic innego a staram się tylko czytać ze zrozumieniem i być w miarę obiektywny w swoich ocenach . Z tego co przeczytałem w moim mniemaniu sprzęt jest bardzo ciekawy i jeśli tylko nadarzy się okazja na pewno go wypróbuję. Wiem że Raned jest dystrybutorem DEUS-a i też mi kiedyś podpadł" swoimi niesprawiedliwymi moim zdaniem, ocenami konkurencyjnego sprzętu :)) więc trzeba na chłopa uważać :) ale doceńcie też to że macie informacje z pierwszej ręki . Jak sobie już to przełożycie na swoje , to każdego indywidualna sprawa

Ja w każdym bądź razie dziękuję Raned za info i czekam na następne

pozdrawiam

pytajnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytajnick, chciałem zamieścić parę zdjęć robionych przy sztucznym świetle, ale nie mogę zmniejszyć formatu, może uda się jutro ze zdjęciami robionym przy świetle naturalnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Raned, przedwczesna utrata gwarancji, zgodnie z ustalonymi przez Pana warunkami, następuje w przypadku nieautoryzowanej naprawy lub zerwania plomb. Nie było nieautoryzowanej naprawy ani tym bardziej zerwania plomb (bo nie było żadnych plomb które można by zerwać), więc gwarancja jest nadal ważna.
Bez obawy. Nie wysłałbym prymitywnego wykrywacza do naprawy przez przypadkową osobę z łapanki:)
Ale fajnie ze przedstawił Pan swoje podejście do ew roszczeń gwarancyjnych. Cenna informacja dla ewentualnych klientów :)))

Na temat:
Jeszcze z dzisiejszą datą wszystkowiedzący guru Brzęczyszczkiewicz" napisze od siebie o Deusie, po wnikliwej lekturze instrukcji, ze szczególnym uwzględnieniem TAK ZWANEGO trybu statycznego w kilku wcieleniach ;)
Motywuje mnie olerancyjny inaczej" stosunek Pana Raneda do uwag innych niż takie które mogłyby mu podnieść sprzedaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raned - po raz kolejny udowadniasz, że nie jesteś w stanie przyjąć żadnej krytyki i liczy się wyłącznie ilość sprzedanych wykrywaczy. Po trupach do celu. Ja w przeciwieństtwie do Ciebie nie muszę niczego reklamować bo nie jestem niczyim dilerem, dystrybutorem a wszelką pomoc oferuję zawsze i bez wyjątku całkowicie bezinteresownie. Nie przeszkadza Ci nigdy gdy zachwalam komuś jakiś model Tesoro, bo liczysz na to, że klient trafi po sznurku do Ciebie, za to wściekasz się i obrażasz mnie za to, że śmiem ludziom napisać, że każdy medal ma dwie strony. Sam się wystawiasz na pośmiewisko bo przecież każdy człowiek powyżej lat dwunastu wie tak oczywistą oczywistość, że każdy bez wyjątku sprzęt ma wady i zalety i tylko Ty usiłujesz wszystkim wmawiać, że wykrywacze sprzedawanę przez firmę Denar" są niepokalane jak dziewica orleańska a Deus to Bóg i kropka..
I tu już odpowiadam koledze pytajnick - Jestem członkiem Forum Rogers relics" od początku jego istnienia i wiem co i kto tam pisze, ale jestem też członkiem kilkunastu innych for brytyjskich i amerykańskich, które staram się śledzić na bieżąco, zwłaszcza gdy pojawia się jakiś nowy i ciekawy wykrywacz. Na temat Deusa pisze się dużo, ale nie wszystko jest takie różowe, o czym wspomniałem w swoim poście wyżej. Wystarczy choćby, że zajrzysz na największe forum poszukiwawcze w UK ukdetectornet.co.uk" żeby zauważyć, że mimo zachwytów pojawiają się też i problemy. Co przecież nie powinno dziwić, bo jest to sprzęt nowatorski i bardzo oryginalny, więc normalne jest to, że początki mogą być różne. I tak też napisałem. Tylko tyle i gdyby dystrybutor potrafił spokojnie analizować tekst pisany z pewnością nie odebrałby tego jako krytykę Deusa. Smutne, że u nas dyskusje schodzą tak szybko na kłótnie i inwektywy, gdy tylko coś idzie nie pomyśli głównego promotora danego konceptu:( W każdym razie dalej z ciekawością obserwuję informacje na temat Deusa bo cały czas rozważam właśnie ten model, jako uniwersalny wykrywacz główny". Teraz już jednak wiem, że jeśli go kupię to na pewno nie w Polsce.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie czy Deus w trybie statycznym przy cewce standardowej 9,5 do garretta gti 2500 ma wiekszy zasieg i o ile? tak sie zastanawiam gdyz mi szczegolnie na zasiegu zalezy slaby nie jestem wiec ergonomia nie stanowi zadnego problemu pozdrawiam rk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raned rzadko sie udzielam w watkach o wykrywkach ale zadam pytanie.

Czy nie prosciej by bylo poprostu wykopac dolek np na 20 cm z wystajaca miarka ze to jest 20 cm ,wlozyc monete zakopac ja i wziasc kilka topowych wykrywaczy i pokazac jak sobie one radza i na jakich ustawieniach?.

Podobnie na 30 cm 40 cm itd.
Godzinny czy nawet 2 godzinny filmik a byloby widac wszystko.
Jesli Deus bije na glowe inne sprzety to chlopie zamiast zajmowac sie sprzedaza wykrywek kolekcjonersko zostalbys naprawde milionerem.
Ja sam mam 2500 gti i jesli wykazalbys duza roznice w zasiegach to juz mialbys kolejnego klieneta a pewnie i na forum wszyscy rzuciliby sie z zamowieniami.
Jeden prosty film.
Pozdrawiam Vorax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopijnik2 założyliśmy ten wątek, bo taka była potrzeba chwili teraz proszę o jego zamknięcie, ponieważ ujawnił najpodlejsze cechy narodowe, jak zawiść, złośliwość, kąsanie pod ukryciem nicku lub zagranicznej rezydencji.
Nie chcę aby się w nim wypowiadały osoby nie posiadające tego wykrywacza i wprowadzały dezinformację w celu promowania własnych interesów.
pytajnick, zamieszczam kilka zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie