Skocz do zawartości

Zagadka


Martian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To, że tu w naszym kraju niektórzy młodzi ludzie mają problemy ze zrozumieniem prostego tekstu - to fakt.

Ale wydaje mi się Woodzie, że należy jednak próbować ich edukować... Proponuję abyś zapodał kolejne zdjęcie TYLKO DLA TYCH, KTÓRZY TU NIGDY NIC NIE ODGADLI - może się uda?

P.S.
Ale uważam, że powinien obowiązywać jakiś limit czasowy [np 4 godziny?], bo inaczej powieje tu nudą...

balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czytaniem ze zrozumieniem tekstu" to masz oczywiście masz racje. Ale limity czasowe to przesada,ja mam dniówki po 12 godzin i chciałbym jeszcze trochę pospać :). Pomysł żeby wstrzymywać zabawę dopóki nie odgadnie jej TYLKO nowy uczestnik też mi się nie bardzo podoba,przecież każdy forumowicz odgadując typ maszyny może przyłączyć do zabawy.Ale to tylko moje skromne zdanie,do tej pory ten wątek na forum bardzo mi się podobał a jak będzie dalej zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek ten na początku nie był konkursem tylko bardziej ( jak to napisał kolega Cronos wariacją na temat płata Pulawskiego ) z czego narodzil się ogólny pomysł zrobienia konkursu z wklejaniem zdjęc dowolnej maści ( w którym to ja juz nie uczestniczyłem a tylko obserwowałem)

Koledzy Woodhaven i balans nie traktujcie tego forum/wątku jak własnej piaskownicy w której to tylko wy jesteście najfajniejsi i ustalacie jakies regulaminy tupiąc nogami w złości a reszta to jakaś dzieciarnia . To że macie po 3000 wpisów nie znaczy ze wszystkie są sensowne i potrzebne. Umiejętnośc szukania w googlach też nie zawsze jest wyznacznikiem posiadanej wiedzy.
Troche luzu koledzy bo wam powymiera ten wątek.
Nie zamierzam dyskutować - bawcie sie dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwojciechu, oczywiście to nie może być stała zasada. Ale jeżeli ktoś wyjątkowo zapodaje bardzo łatwy samolot do odgadnięcia i prosi aby w tym przypadku pozostawić ją tym, którzy jeszcze nic nie odgadli - to należy to uszanować!

Primer, to nie jest moja piaskownica. A jeżeli uznałeś, że do tej pory nie brałeś udziału w konkursie", a więc zaliczasz się jedynie do obserwatorów, to doszło pomyłki i ja odwołuję to co napisałem wcześniej na ten temat.

----------------------------------------------------------------------------

Chyba wiem co to za samolot i jakiej był wersji [no chyba, że z uwagi na zupełnie nietypowe silniki nosił jeszcze jakieś inne oznaczenie]. Ale nie wiem czy to zagadka dla stałych bywalców tego wątku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie