Skocz do zawartości

Najdziwniejsze znaleziska


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę bo niedawno odkryłem absolutnie dziwne rzeczy,może i wy możecie się pochwalić jakimiś dziwnymi znaleziskami!!
1.odkryłem na strychu przedwojenną ostrzałkę do igieł,wykonaną w szwecji, nawet nie używaną,nawet w opakowaniu:-)może wiecie jak to działało
2.znalazłem kubek z żelaznej!! łuski od pocisku z przyspawanym uchem
yasiooxx@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kturej części mazowieckiego?
A wracająć do ciekawostek to mam celownik od kb mausera w kturego od przodu udeżył nadlatujący pocisk , wyrył w przedniej części ramienia korytkową bruzde , przy okazij urwał jedno ucho (nie wytrzymało energi)i sądząc po kształcie tej bruzdy pocisk tak zmienił tor lotu że przeleciał tuż nad głową strzelca .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W świętokrzyskim powiaty konecki i skarżyski zasypane ,podobnie w mazowieckim powiat przysuski - trzeba tutaj czekać na wykopki do maja. W lesie 40-50 cm śniegu ,ale ziemia nie zmarznięta (przynajmniej w sobotę taka była :)

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to województwa podlaskiego, też mnie martwi pogoda, chyba niedługo się ociepli!! ale jak zimno to łażę po strychach, tam dopiero są dziwne znaleziska ,a co do przestrzałów to kumpel ma monetę hitlerowską z wgięciem od kuli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie