Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część VI)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Lemeryt jeżeli nie sprawiło by Ci to kłopotu. To czy możesz na forum wrzucać fotki bezpośrednio z prac przy elementach pojazdu ( spawanie, malowanie, demontaż, montaż ) coś jak było robione przy remoncie Stuga. Bardzo ciekawią mnie sprawy techniczne samej odbudowy, szczegóły, w jaki sposób radziliście sobie z problemami. Nie tylko efekt końcowy odbudowy. To taka moja skromna prośba.

Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne wakacje spędzałem à la chłop pańszczyźniany wiec nie bardzo miałem czas na pisanie. Cieszę się że jeszcze tu zaglądacie. RSO ma się dobrze i systematycznie obrasta stalą.
S_boj – części o których piszesz pokazują się co jakiś czas na aukcjach i „rynku wewnętrznym ” który jest bardziej przyjazny dla kieszeni. Pozyskanie silnika do RSO nie jest wiec tak trudne i kosztowne jak choćby pozyskanie części do pojazdów wrześniowych co nie oznacza że jest sprawą prostą. W realizacji projektu i w poszukiwaniu części pomaga wielu ludzi, na podziękowanie im wszystkim przyjdzie jeszcze czas … Kwestia cen części jest sprawą kompletnie niewymierną. Za ten sam element jeden człowiek zażąda rozsądną kwotę a inny chciałby pól tygrysa i trzy głowy wawelskie na wymianę. Na zdjęciu pióra resorów po piaskowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jest oferta na pakę

I have had made a cargo body, as you can see carpenter read plans wrong and added RSO side bar. These have since been removed.

There are two costs options,

as seen in photo, ash wood and metal, collect it in North Essex.

3125.00 GBP

All the metal work, 8 hinges, 4 locks, 3 rear cab supports, bang plate and 8 hood supports, 8 U shape for end of planks, not tubes for canvas but brackets on top edge of wood.

I can supply drawings for wood work if you need.

700.00 GBP again collect in North Essex.

I can arrange to ship to USA or Europe, at extra cost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie