Skocz do zawartości

Lubinskie lotnisko...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pokopałem godzinkę i nagle słysze jak coś jedzie, stanełem wryty patrze, a tu jeep straży leśnej. Na szczęście leśniczy nie zauważył mnie choć stałem ok 5 m od drogi którą jechał. Po tym wolałem już isć do domu.

Fanty: 3 łuski od Pepeszki i jedna od parabelki, ale jeszcze się tam przejdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ZS nr 1 dawne górnicze technikum :) hehe.

U mnie jest sporo nowych terenów do przeszukania, nastawienia militarka, a nie mam z kim latać. A już wychodzą powoli tam maski gazowe, wyposażenie inne, amunicja itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie... dalej w Polkowicach :P, ale mam dziewicze militarne rejony :) leżą już drugi rok nie szukane, raz na jakiś czas chodziłem, i wszystko wskazuje na to, że szły tam duże oddziały wojsk, stąd różne fanty na leśnych/polnych drogach.

A technikum górnicze to dawniej było, teraz tak tylko się nazywa, ale tak naprawde już nie jest:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ci chodzi z tą szkołą bo ja tam chodzę do technikum do klasy górniczej :D.
Ale mniejsza o tą szkołe, nie ważne.
Ja na militarkę raczej nie chodzę, wole drobnice :).
ale tutaj koło lubina to już chyba cięko z monetkami, muszę latać 30 km od lubina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, widze że nie można wrzucić na forum zdjęcia 3 łusek bo zaraz lecą teksty typu : po co takie coś pokazujesz", itp. itd.
Ja za militarką nie chodze, znalazłem je można powiedzieć przypadkowo. Zrobiłem zdjęcia sobie ot tak i pomyślalem, że wrzuce na forum.
Pozatym rabat my nie mówimy o terenach wokół Lubina tylko o samym lotnisku, wiem że w lasach wokół Lubina tych łusek jest pełno ale obok lotniska już nie ma ich w takich ilościach ogromnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie