Skocz do zawartości

Rozkopane mogiły.


mazic

Rekomendowane odpowiedzi

Sailer? podniecacie tematem? jak to rozumieć? masz gdzieś takich kolesi? czyli przyzwalasz na takie zachowanie, tak? kurka wodna... tzn. jest Ci obojętne czy ktoś bezcześci czy nie? bo Niemiec, Sowiet? a może nawet Polak? masakra dla mnie z takim podejściem. kto by tam nie leżał szacunek na pierwszym miejscu. Twój post wielce niestosowny jak dla mnie. pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda Woytas.
Ludzie wytworzyli taka moralnazasade"że chowamy na cmentarzu.
Jednak niemożliwe jest(choć byłoby to wykonalne)przeniesienie wszystkich mogił na cmentarze z pól,łąk i lasów
Na mnie większe wrażenie wywierają te zagubione,samotne.
Powodują większą zadumę..
(na foto jedna z nich,i podziękowania dla pawełka za pokazanie.)
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że bardzo wielu poległych w armii carskiej w czasie I wojny światowej na terenie Polski stanowili nasi rodacy. Poległym należy się szacunek. Najdziwniejsze są posty osób, które nie widzą nic złego w rozkopywaniu grobów. Ciekawe jakby się zachowywali jakby wiedzieli, że teraz ktoś rozkopuje grób ich brata, ojca czy dziadka - byłoby, że to dzicz, hołota, świnia itd." - ale co tam - to nie mój grób, nie moja sprawa. Najłatwiej umyć ręce.

Trzeba tępić takich śmieci, którzy dopuszczają się świadomego rozkopywania mogił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się że szacunek się należy.Nie oceniajmy po mundurze.
O zmarłych mówi się dobrze lub wcale.bo nie mogą się oni bronić przed zarzutami...

Trzeba tępić takich śmieci, którzy dopuszczają się świadomego rozkopywania mogił."Szpadlem po zębach,tak,jeśli świadomie rozkopuje oznaczone mogiły.
jeśli trafił przypadkiem to już inna sprawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie