Skocz do zawartości

X-Terra 70 czy 705 ?


Król Artur

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza si pastuszka sprzed jet dobry nie za ciężki można pare godzin pochodzić ,prądu nie bierze dużo na jednym komplecie akumulatorków kilka razy można wychodzić w teren ,na kolorze nie przepuści żadnej monecie ,,osobiście chwale go sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja X-Terra 70 ma już prawie 2 lata, średnia częstotliwość wyjazdów raz na tydzień, deszcz, śnieg, kurz, bród - jak na razie żadnej najmniejszej awarii. Może akurat trafiłem dobry egzemplarz, chociaż przyznam, że dbam o nią po wykopkach (trzymam w suchym miejscu, czyszczę z większego syfu itp.).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj terki bez gwarancji, malo tego nie polecam kupować nie w PL chyba ze lubisz bawic się w częste paczkowanie , wysylki za granice i dłuższe oczekiwania na sprzęt. Terki to sprzęt dobry skuteczny ale delikatny i wadliwy. Nie ma róznic między 70 a 705 od strony skutecznosci. Kwestia długosci gwarancji jak pisal Danieloff. Napewno nie pokusiłbym się o zakup terki używanej bez min rocznej gwarancji, a jak Cie stać kup nową z 3 letnią gwarancją, będziesz spał spokojniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Terkę mam ok 2 lata. Faktycznie miałem z nią problemy. Zaczęła wariować przez zanieczyszczenie elektroniki. Oddałem do Vikinga - chłopaki bardzo szybko o nią zadbali (stosując jakąś specjalną m.inn. masę zabezpieczającą). Teraz wkładając wtyczkę słuchawek do gniazda, zawsze ją przecieram. W X-terce występują również problemy z blaszką dociskową w komorze baterii. Mimo wszystko uważam że to naprawdę dobry sprzęt. Bardzo prosty w obsłudze, dobry na kolorki, a i militarkę na głębokości wyniucha". Z tego co wiem, to nie ma wielkiej różnicy między x-terra 70 a 705, nie licząc bajerów jak podświetlany panel. parametry obu piszczałek są zbliżone (jeżeli nie takie same). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam X-70 od ponad trzech lat i odpukać nigdy nic się nie działo...pomimo kupna nowej wykrywki nadal ją trzymam,bo to po prostu bardzo dobry i niezawodny sprzęt...kłopoty z tzw.pękającymi uszami" z tego co wiem wynikały ze zbyt mocnego dokręcania motylka,a potem wiadomo... naprężenia i bum.Jedyne ,co zaobserowawałem po tych kilku latach,to otarcia farby na sztycy...tam,gdzie ją skracałem w transporcie autem.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a ja oprócz złamanego mocowania cewki, raz na jakiś czas samowyłączeniu, to mam problem z zanikaniem dźwięku - wtedy trzeba jej przywalic w panel i po sprawie:). A to wszystko i tak nie zmienia faktu że x-terra 70 jest naprawdę dobrą wykrywką!!!! Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Czyli zakup tego wykrywacza w Anglii i przywózka go do Polski jest raczej nieopłacalny po przekalkulowaniu za" i przeciw"? Jakiego rzędu by była to niższa cena przy zakupie za granicą w porównaniu do sklepu w Polsce (z osłoną cewki i torbą u nas kosztuje 2499zł.) Bo 70-tki nie ma już chyba w ofercie... Warto dopłacać aby dokupić dodatkowe cewki? Adek na jakiej cewce chodzisz? Z góry dzięki za (p)odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie