Skocz do zawartości

X-Terra 70 czy 705 ?


Król Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Trochę czytałem o terrach i tak sie zastanawiam, były głosy że terra 50 nie jest dużo płytsza od 70, terra 70 nie różni się technicznie od 705. Reasumując terra 50 nie odbiega dużo zasięgiem od terry 50? O tym , że 70/705 ma więcej funkcji wiem , pytam tylko o zasięg. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja , że może zabraknąć ale równie dobrze możemy te 1,5 centymetra obok przejechać cewką itp itd możliwości jest dużo :) a co do wyboru, jeśli masz kasę to brałbym 70 zamiast 50 sprzęt bardziej rozwinięty i nie taki drogi już teraz. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja też mam X-70 (od trzech lat...no w sumie czwarty rok)...Wg.mnie 99 tonów plus wyświetlacz to sporo więcej niż cztery tony...wszystko zależy od indywidualnych preferencji( a w tym słuchu ) wg.mnie...:)) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-70/705 to bardzo uniwersalna wykrywka przede wszystkim lekka i głęboka ale jest szczypta goryczy w tej masie miodu:
jej trwałość elektroniczna a nawet mechaniczna.
Dla mnie kupowanie terki bez gwarancji graniczy z ostrą jazdą po bandzie i twardym lądowaniem po pewnym czasie.
odradzam .
pozdro>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona w 2008 sierpień i jeszcze nic nie nawaliło elektronika działa ok .Jedynie uszy od cewki mi popękały na mrozie \\za mocne dokręcanie\\,ale sam je sobie dorobiłem z teflonu .Nie namawiam ,ale jak Cie stać to bierz nową 705 tylko musisz przyswoić sobie opcje i ustawienia i,,,,,,, hajda na stepy,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek, te uszka nie pękły od mrozu, tylko dlatego że są badziewne z natury.
Podobnie typowym problemem są kłopoty z zasilaniem objawiające się nagłum wyłączeniem albo kakofonią fałszywych dźwięków.
Co nie zmienia faktu , że x-70 to świetny sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak miałem dwie xterry 70 i zadnej nic sie nie polamalo nic sie nie wyłaczało sprzet sparwuje sie swietnie jak ktos sie ochodzi w terenie zbyt drastycznie ze sprzetem to pozniej są efekty ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie