Skocz do zawartości

rutus proxima czy f5


gra1212

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tak wcale nie przypuszczam. F5 jest na rynku od jesieni 2008 roku. Przez cały 2009 kupiło go max. kilkanaście osób, z czego na forach ujawniło się kilka. Za granicą też trudno o liczne opinie nt. F5. Minął cały sezon i nadal nie wiadomo co on jest wart. Zacząłem wnikliwie przyglądać mu się od maja ubiegłego roku i do teraz (8 mcy) nie wiem niczego konkretnego - albo inaczej - nie wygląda to zbyt obiecująco. Postanowiłem że w chwili przypływu gotówki postawię jednak na Tesoro Vaquero, którego przeciwstawiałem F5. Ten Fisherek spodobał mi się swoimi bajerami i panelem, ale zdaje się brakuje mu nieco mocy, bywa też chimeryczny, a do tego ma kilka dziwnych słabości w wykonaniu (zarysowania panelu LCD, słabe mocowanie sondy, wtyk kabla). Na pewno ma dobrą separację celów, ale trudno go utrzymać w ciszy i trzeba schodzić z czułości kosztem zasięgów. Na pewno jest w jakimś sensie unikalny (średnia półka z dużą ilością przydatnych funkcji plus fajne wykonanie z pokrętłami), ale ze znalezionych w sieci opisów wnioskuję, że najzwyczajniej fiszerowi piątemu brakuje jakiegoś pazura.

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kol.beaviso...być może się mylę(niczego na F nigdy nie miałem i pewnie nie będę miał-dotyczy do również samochodów...:)),bo mnie po prostu nie kręci),ale z moich obserwacji wynika,że najmniej się pisze na forach o tym, z czego ludziska są zadowolone. Choć nie mam żadnych danych na temat sprzedaży F-5,to zauważyłem(nieco z innej beczki),że na prawdę sporo osób zmieniło Explorery na E-Tracka i wcale się tym nie chwalą...ba nawet twierdzą niektórzy,że nie ma sensu taka zamiana...:)) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie