Jump to content
  • 0

Maszynka do strzyżenia?


rafal_etz

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

Tego typu maszynki używano już w XIX w., ale tej tak daleko nie należy datować-w końcu DDR powstało w 1949 r. I z pewnością trochę latek upłynęło zanim zaczęli ozdabiać swoje produkty taką jedyneczką. Jednak może to być wyrób z lat 60/70/80 ub. wieku, gdyż konstrukcja takiej maszynki przez dziesiątki lat się nie zmieniła.

C.
Link to comment
Share on other sites

Jeśli ją znajdę, nie omieszkam zamieścić konterfektu. Skoro już toleruje się w identyfikacji takie całkiem niepotrzebne wątki (mam na myśli przedmioty, które są oznakowane i można je łatwo zidentyfikować, korzystając z googli), to niech chociaż będą pożyteczne dla tych, którzy w przyszłości będą chcieli zidentyfikować podobne przedmioty. Przy okazji- mistrzostwem świata wykazał się koleś, który zamieścił fotkę maszyny do szycia Singer i prosił o identyfikację. Dorównał mu drugi mistrz, który wstawił niemiecką monetę, z datą, nazwą państwa i nominałem, zresztą takich było więcej niż on. Pozdrav.
Link to comment
Share on other sites

Kolego Kuba 70, nikt tu nie dokonywał identyfikacji", bo ta maszynka od początku była zidentyfikowana, wszak wszystko jest na niej napisane jak byk, wystarczyło wpisać w gugle. Tego typu maszynki były jednak używane już dużo wcześniej i warto by wstawić fotki tych starszych, na potrzeby ewentualnych późniejszych identyfikacji.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information