Jump to content
  • 0

Kapiszonowiec


Jablo666

Question

14 answers to this question

Recommended Posts

A co masz niejasnego w Ustawie o Broni i Amunicji ?
Bez zezwolenia jest wylacznie dozwolona bron sprzed 1850 roku i jej repliki. Inna bron jest niedozwolona bez wzgledu na jej stan poza deaktywacja wykonana przez uprawnionego rusznikarza.
Jako bron sa traktowane wszelkie istotne elementy broni tez wymienione w ustawie.
Jak to nie mozesz nikomu pokazac ?
Mozesz pokazac sprowadzonemu patrolowi policji ktory to usunie z owego strychu. Sprzedac to Ci wolno chyba jedynie Twoja wlasnosc ? A nie kazda znaleziona rzecz tak od razu sie Twoja staje, prawda ?
Prawo mamy jakie mamy ale przestrzegac go musimy. Dura lex, set lex.
Najprostsza droga jego zmiany jest starac sie dostac do Sejmu i tam podjac odpowiednie kropki w sprawie zmiany istniejacego wadliwego prawa.
Wydziwianie i kombinowanie nic tu nie pomoze i nie zapewni bezkarnosci a nieznajomosc prawa bardzo szkodzi. Chyba jest bardzo glupio i trzeba byc troszke idiota zeby dac sobie wlepic zawiasy i zapackanie zyciorysu za kawalek zardzewialego zelaza :)
Lepiej prawo znac lepiej od policji i ta wiedze stosowac w praktyce.
Link to comment
Share on other sites

dokładnie jak pisze nasz kolega,centralny zapłon,2 połowa 19 wieku,nabój myśliwski,podlega według naszego zachrypniętego prawa pod ust.o broni i amunicji policyjni eksperci mogą ci przygotować 2 na 4.przy próbie zabójstwa dożywotkę,więc po co ten pośpiech?????poczekaj ze 2 latka,szykuje się zmiana.
Link to comment
Share on other sites

Więc będę musiał wykazać się medialnością udam ze to z grubsza obrobiony stop żelaza z węglem plastycznie obrobiony i obrabialny cieplnie o zawartości węgla nieprzekraczającej 2,11%:) a tak na serio to ma ktoś jakiś taki prosty i czytelny wykaz tego co wolno a co nie wolno posiadać z militariów?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information