Jump to content

Śmigłowce


michal1514

Recommended Posts

Dzisiaj o godzinie 14:40 nad Lubinem (dolnyśląsk) przeleciały 2 śmigłowce wojskowe wyglądem przypominały apacze, były 2 osobowe i tak się zastanwaiam co to były za śmigłowce i skąd dokąd leciały ? wiem, że leciały z południa na północ, może ktoś z Was je widział jeszcze ?
Link to comment
Share on other sites

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mi-24_1.jpg&filetimestamp=20060113121917
moze to widziałeś? wszak z daleka i z przymrużeniem oka podobny trochę do apacza;) Albo widziałeś mi28 ale my tego na uzbrojeniu raczej nie mamy

PZDR
Link to comment
Share on other sites

A może coś takiego widziałeś ? :-] W lecie u brata na działce ustawiliśmy lunetę o słusznym powiększeniu i filowaliśmy na czterosilnikowe pasażery [ blisko działki przebiega korytarz powietrzny ] W pewnej chwili usłyszeliśmy klepanie " śmigłowca , gdzieś z boku , bardzo wysoko . Ja , stary fan śmigłowców , od razu zacząłem filować na boki i dostrzegłem małą , ciemną plamkę wysoko na niebie . Luneta w tamtą stronę i... Huey " z niemieckimi znakami na kadłubie pomyka na jakieś 1300 m. pułapu .Działka jest parę kilometrów od Wawy , i nie jest to raczej częste spotkanie w tym rejonie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information