Znalazłem łuskę od Mosina. Różni się ona jednak m.in. kryzą od tych, które dotychczas znajdowałem. Jedyną oznaczeniem na jej spodzie jest cyfra 13 (1913 r.?) Podejrzewam, ze to jakaś wczesna wersja. Czy ktoś może mi coś więcej na jej temat napisać? Pozdrawiam
Question
Majorian
Znalazłem łuskę od Mosina. Różni się ona jednak m.in. kryzą od tych, które dotychczas znajdowałem. Jedyną oznaczeniem na jej spodzie jest cyfra 13 (1913 r.?) Podejrzewam, ze to jakaś wczesna wersja. Czy ktoś może mi coś więcej na jej temat napisać? Pozdrawiam
9 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.